Kolay Hobiler

Fosforlu Kuşaklar Örgü Kadın Şal ve Bebek Yelek Modeli

3 Mayıs 2019
Fosforlu Kuşaklar Örgü Kadın Şal ve Bebek Yelek Modeli

Farklı renk ipler kullanılarak yapılan fosforlu kuşaklar örgü modeli bayan şalları ve bebek yeleklerine çok yakışıyor. Hadi hemen sizde öğrenin!

Hepimizin öğrenmek istediği ve zamanımızı güzel değerlendireceğimiz şiş işi örgüler her geçen gün rağbet görmeye ve yeni modellere açık kapı bırakıyor. Çünkü sürekli ve sürekli her anımızda örgü örüyor, günün yorgunluğunu atarken aynı zamanda keyif de alarak dinleniyoruz. Yapımları da aslında bir o kadar kolay olup ayrıca trend olan modellerimiz ile yine sizlerin karşınızdayız. 

Fosforlu Örgü Modeli

Koca kışı ve sonbaharı arkada bırakan ilkbaharda moda olan ve çok sık tercih edilen yelek, hırka modellerimizin arasında yer alan, görenleri hayrete düşürüp kıskandıran, bir o kadar zorlanmadan öreceğiniz modellerimiz ile keyifli zamanlar geçireceğinizi düşünüyoruz. Bu modellerimiz ile öreceğiniz yelek ve hırkalar adeta hazır alınmış görüntüsü taşıyacak. Bu sayede görenler ilk önce hazır sanıp sonradan ördüğünüzü öğrendiği zaman kesinlikle hayrete düşecekler ve sizden örnek bir model veya anlatımını yapmanızı isteyecekler.

Peki, bu modellerimiz nedir? Yelek ve hırkalarda çok sık tercih edilen modeller; bahar çiçekleri, bağlamalı baklava, sıralı başaklar, çapraz laleler, inci çiçekleri, tomurcuklu bahar modellerimizdir. Dilerseniz bu modellerimizin dışında her gün yeni model  paylaşımlarımızı inceleyerek kendinize göre bir model de bulabilirsiniz. 

Fosforlu Kuşaklar Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Umran dedi ki:

    Cok güzel modeller hayranlıkla bakıyorum yapmaya calışıyorum biraz acemiyim Teşekkürler

  2. Ayşe mine içden dedi ki:

    Şerife hanım hem modelleriniz hem anlatımınız çok güzel. Teşekkür ederim .