Kolay Hobiler

Gelenekten Gelen Güzellik Trend İğne Oyası Modelleri

30 Aralık 2019
Gelenekten Gelen Güzellik Trend İğne Oyası Modelleri

Size en güzel ve yeni iğne oyası modelleri, paylaşımında bulunduk. Gelenekten gelen güzellik iğne oyalarını birbir inceleyebilirsiniz.

Vakit Geçirmenin Eğlenceli Yolu İğne Oyaları

İğne oyaları genelde evde vakit geçirmek isteyen bayanların tutkusudur. Hazır malzemesi olan bayanlar boş kaldıkları her vakitte iğne oyası yaparak hem zaman geçirirler hem de yastık altına biriktirebilecek ürünler ortaya çıkartırlar. Örülen her iğne oyası bir gün mutlaka lazım olacaktır. Gerek kendi kızları için gerekse gelin olacak kızlara koymak için her hanım mutlaka iğne oyası yapar. Kabiliyet isteyen iğne oyaları incelik ile işlenir ve ortaya mükemmel parçalar çıkar. En yaygın olarak yazma kenarları iğne oyası ile süslense de genelde havlu kenarları da çokça tercih edilmektedir. Her biri desen desen hazırlanan iğne oyası modelleri incelikle havlulara işlenir ve kaldırılır. Her çeyizin baş tacı olan iğne oyaları genç kızların en sevdiği çeyizlik ürünlerin başında yer alır. Evlerde sergileme konusunda oldukça başarılı olan iğne oyaları salonlarda sergilendiğinde çok şık ve naif bir görüntü oluşturur. Takım olarak oluşturulacak vitrin takımları ile salonlar bambaşka bir havaya bürünür. 

Nesilden Nesile Aktarılan Örgü Modelleri

Bugün ördüğünüz birçok örgü modelini ilerde çocuklarınıza armağan etmek üzere saklayabilirsiniz. Geçmişten de günümüze bu şekilde gelmeyi başaran iğne oyaları bugünden de çok ileri zamanlara başarı ile saklanabilir. Akılda kalmak ve hatırlanmak açısından oldukça güzel bir hediyedir. Sevdiklerinize ve akrabalarınıza bu hediyeleri bırakarak uzun yıllar sonrasında bile güler yüzle hatırlanabilirsiniz. 

Geleneksel İğne Oyaları

Günün Bombası İğne Oyası Modeli Yapılışı
Gelmiş Geçmiş En Güzel İğne Oyası Modeli Yapılışı
2020 İğne Oyası Yapılışı
Üşengeç Hanım İğne Oyası Modeli
Kolay Ama Gösterişli Pramit İğne Oyası
İğne Oyası İkili Düz Karanfil Modeli
Fıstıklı yeni iğne oyası
Çiçekler Dalında Güzel İğne Oyası Modeli
Eskimeyen İğne Oyası Modeli
İlk Defa Ortaya Çıkan İğne Oyası
Eğlenceli iğne oyası modeli
Annelerin sık yaptığı iğne oyası modeli
Her Kadının Yapmak İstediği İğne Oyası
2019 en çok beğenilen iğne oyası
En Güzel İğne Oyası Modelleri
2019 iğne oyaları
Havalı İğne Oyası Modelleri
En iyi iğne oyası modeli
Babaanne Eli Değen İğne Oyası Modeli
Yeni Kolay İğne Oyası Örneği
On Numara İğne Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.