Kolay Hobiler

Gelin Buketi İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

1 Kasım 2019
Gelin Buketi İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

İğne oyası ile çeyizlik hazırlayacak olanlar gelin buketi modeli kullanabilirler. Göz alıcı oyanın yapılış aşamaları burada!

İğne İplikle Yapılan Sanat Eseri

Yapımı iğne iplikle olan iğne oyası çok zahmetli çok uğraştırıcı olduğu kadar çok şık çok güzel ve çok zarif, bir o kadarda değerli bir dantel türüdür. Küçük küçük dikişlerle mükemmel görünümlü motifler işlenir iğne oyası ile, el emeği göz nuru deyiminin tam karşılığıdır. Sabırla ve ilmek ilmek işlenen iğne oyaların da zahmet olduğu derecede kıymet de vardır.

İğne Oyası Gelin Buketi Modeli Yapılışı

İğne Oyası Yapımını Öğrenmek Şimdi Daha Kolay

Üretimi diğer el işlerine göre biraz daha yavaş ilerleyen iğne oyası yapımını bilmeyenler de internetten anlatımlı iğne oyası modelleri öğrenebiliyor artık günümüzde. Tüm inceliği ile detaylı anlatım herkesin kolay bir şekilde iğne oyası öğrenmesine yardımcı oluyor. Gerek hobi amaçlı gerek öğrenip üretmenin mutluluğunu yaşamak amaçlı gerekse boş vakitleri değerlendirmek amaçlı iğne oyası yapılabiliyor.

Hediyelerin En Güzeli El Emeği İğne Oyası

Birisi size kendi elleriyle yapmış olduğu bir hediye verse mutlu olmaz mısınız? Kıymetine paha biçilemeyen el emeği göz nuru yapmış olduğunuz işleri en sevdiğiniz insanlara hediye olarak da verebilirsiniz. Bunlar havlu kenarları veya kenarları iğne oyası yapılmış bir fular ya da istediğiniz herhangi bir iş olabilir. Yaptıkça ürettikçe mutlu olup tekrar tekrar yapmak isteyebilir sadece bir iğne bir iplik birde makasla harika eserler ortaya koyabilirsiniz. İğne oyası yapmak abartısız bir sanattır.

İğne Oyası Gelin Buketi Modeli Yapılışı

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.