Kolay Hobiler

Gelin Çiçeği Tığ İşi Yazma ve Havlu Kenarı Oyası Modeli

11 Mayıs 2019
Gelin Çiçeği Tığ İşi Yazma ve Havlu Kenarı Oyası Modeli

Gelin çiçeği ismi verilen ve tığ işiyle yapılan yazmayla havlu kenarları için harika anlatımlı bir oya modelinin tüm detaylarını sizinle paylaştık.

Yazma kenarları için yapılan oyalar sadece yazmalarınızı süslemez, ayrıca bu işe duyduğunuz sevgiyi gösterir ve el emeğinizi ortaya koyar. Farklı oya modelleri farklı desenlerdeki yazmalarınıza ayrı ayrı hava katarken, bunun için var olan çeşitli modellerden esinlenebilirsiniz. 

Tığ işleri sadece başörtünüzün güzel gözükmesini sağlamayacak. Vaktinizi değerlendirmenin en keyifli halini alacak. Siz de biliyorsunuz ki, yazma kenarları emek ve el becerisi ister. Biz de hazırladığımız bu videomuzda sizlere tığ işi yazma oyaları arasından en sevilen modelleri sunuyoruz. Her bir yapım aşamasını rahatlıkla takip edebileceğiniz, yeni başlayanlar için de kolaylıkla ve keyifle yapılabilecek modeller sonucunda el emeği göz nuru yazma oyalarınız ortaya çıkacaktır. 

Gelin Çiçeği Oyası

Bu değerini hiç yitirmeyecek tığ işi yazma oyalarını ister çeyizlik oyalar olarak hazırlayabilirsiniz, isterseniz de sevdiklerinize önemli günlerinde kullanmaları için hediye edebilirsiniz. Gerekli malzemelerinizi temin ettiğinizden emin olun, videomuzun hem keyfini çıkarın hem de size sunduğu aşamaları dikkatlice izleyin. Bu sayede göz alıcı yazma oyalarınızı çeyizlik yazmalarınızın arasına koyabilirsiniz. 

Şimdi sıra sizde… İpliklerinizi ve tığlarınızı hazırlayın, çünkü videomuz en değerli bilgilerle ve en beğenilen modellerle izlenmeye hazır bir şekilde sizi bekliyor. Hanımlar, hünerlerinizi göstermenizin, hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu etmenin tam zamanı.  

Gelin Çiçeği Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.