Kolay Hobiler

Gelin Kirpiği Kadın ve Bebek Örgü Modeli Yapılışı

25 Ekim 2019
Gelin Kirpiği Kadın ve Bebek Örgü Modeli Yapılışı

Sizler için hem kolay hemde şık olan gelin kirpiği örgü modeli anlatımlı olarak paylaşılmıştır. 5 ilmek ve katlarından oluşan örgü modelini hemen öğren!

Örgüler bir hobi, eğlence işidir. Geleneğimiz olan örgü modellerinin yelek örgüleri, şal örgüleri gibi birçok çeşidi vardır. Hem kendinize, hem bebeğinize, hem de sevdiklerinize yapabileceğiniz bu örgü modellerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şiş işi örgüler daha kolay olmakla birlikte daha çok bebek örgülerinde kullanılmaktadır. Bebeğiniz açısından daha sağlıklı olan sizin ördüğünüz battaniyelerdir. Üzerine birçok şekil ve deseni kendi isteğinize göre yapmak çok kolay. 

Anlatımlı örgüler videomuzdan bu örgülere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Erkek kız ayırt etmeksizin her türlü renk ve deseni işleyebilirsiniz. Erkeklerde ağırlıklı olarak mavi kullanılmakla birlikte kızlarda daha çok pembe tercih edilir. Erkekler için daha çok araba, motor deseni tercih edilir ve birkaç boncuk eklenerek renklendirilebilir. Kızlarda çiçek, böcek aklınıza gelebilecek birçok desen işlenir ve renkli boncuklarla renklendirme işlemi tamamlanabilir. Bunlar tabii ki tavsiyedir. 

Gelin Kirpiği Örgü Modeli

Sadece örmek değil ördüğünüz battaniye veya yeleğe püsküller katarakta ufak değişiklikler yapabilir, bebeğinizle birlikte modaya ayak uydurabilirsiniz. Siz tarafından yapılan bu modellerin büyük ilgi göreceğinden emin olabilirsiniz. Yaptığınız patikleri, yelekleri, şalları hatta battaniyeleri hediyelik olarak kullanabilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Daha göz alıcı renkler kullanarak diğerlerine nazaran örgü modellerinize farklılık katabilirsiniz. Modaya ayak uydurmak artık örgü modelleriyle çok kolay. Hem siz hem bebeğiniz için farklılık olacak bu modelleri anlatımlı örgüler videomuzdan ulaşmayı unutmayın.

Gelin Kirpiği Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.