Kolay Hobiler

Gelin Kız Yeleği Bayan Yelekleri Sarmaşık Örgü Modeli

28 Şubat 2019
Gelin Kız Yeleği Bayan Yelekleri Sarmaşık Örgü Modeli

Yeni bir örnek olan sarmaşık örgü modeli bayan yelekleri, gelin kız yelekleri ve bebek örgüleri gibi bir çok örgüde kullanılabilir.

Gönül hanımdan anlatımlı örgüler yayınlamaya devam ediyoruz. Gelin kız yeleği, bayan yelekleri ve bebek örgülerinde kullanabileceğiniz sarmaşık örgü modeli Gönül hanımın en çok beğenilen modellerinden birisidir. Şiş işi örgü teknikleri ile yapılan örgü modelinde atılacak ilmek sayılarıyla birlikte her bir motifin nasıl yapıldığı detaylı olarak gösteriliyor. Eğer sizinde aklınıza yakın zamanda bir yelek örme gibi bir düşünceniz varsa bu model ile örmeye başlayabilirsiniz. Gönül hanımın anlatımını 26 dakikada yapmış olduğu videoda sarmaşık örgü modeli hakkındaki tüm detayları inceleyebilirsiniz. Çeyizlik yeleklere de bu örgü modeli çok yakışıyor.

Sarmaşık Örgü Modeli

Bazı örgüler hem yazlık hemde kışlık kıyafetlere uymaktadır. Buradaki tek önemli olan şey kullanılan ip ve şişlerin farklı olmasıdır. Bu örgü modeli ile de yazlık ve kışlık örgüler örebilirsiniz. Bu şık modelin anlatımını isteyenler aşağıdaki videoyu izleyebilirler.

Sarmaşık Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.