Kolay Hobiler

Gelin Şımartan Tığ İşi Boncuk Oyası Modeli

4 Mart 2019
Gelin Şımartan Tığ İşi Boncuk Oyası Modeli

Bu boncuk oyası modeli tığ işi ile yapılıyor ve ismi bayağı bi garip. Gelin şımartan isimli bu şık oyayı öğrenmek ister misiniz?

Uzun süredir boncuk oyası paylaşımında bulunmuyorduk. Şimdi sizin için öyle güzel ve farklı bir model paylaşacağız ki görünümü de adı kadar farklı. Yapımı o kadar kolay ki , tığı eline alan her bayanın yapabileceği kolaylıkta bir örnektir. Yazma kenarlarınızı süslemek için kum boncuklar ve tığ satın alarak bu oyayı yapmaya hemen koyulabilirsiniz. Oya sandığım tarafından anlatımı yapılan model tığ işi modellerin en kolaylarından bir tanesidir. Çeyizlik yazma kenarları, el ve yüz havluları gibi havlu kenarlarını süslemek isterseniz bu oya modeli size yeterli gelecektir. Eğer sizde boncuklu oyalara hayransanız mutlaka yapmanızı önereceğimiz bir tığ işi oya modelidir.

Tığ işi oyaların yapımı iğne oyalarına göre biraz daha kolaydır. İğne oyası çok fazla göz yorar fakat tığ oyaları öyle değildir. Hemde yapımı daha kısa sürüyor. Yazma kenarında işlenen bu oya modeli için malzemelerinizi tamamladıktan sonra aşağıdaki videoyu başlatabilirsiniz.

Gelin Şımartan Tığ İşi Boncuk Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yaren dedi ki:

    çok şık fakat şunu söylemeliyim ki
    annem de yazmacı o yüzden ben
    beğenirsem annem bana yapar bir daha kine iyi le gel şeker para
    resmini atarmısın