Kolay Hobiler

Gelin Yapar Görümce Bakar İğne Oyası Modeli Yapımı

10 Aralık 2019
Gelin Yapar Görümce Bakar İğne Oyası Modeli Yapımı

Bahar tadında çok güzel ve şık çiçekli iğne oyası yazma modeli. Bu oyada çiçekleri renk tonlamasıyla işlediğimizde ayrı güzel oluyor.

İsmiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir iğne oyası ile daha karşınızdayız. Modelimizin ismi gelin yapar görümce bakar modeli. Çiçek motifi olarak yapılan iğne oyası modeli baharı anımsatıyor. Renkli oya ipleri ile yapılan örnek açık renk bir yazmanın kenarına işlendiğinde kendini daha çok göstermiş. Yazmalarınızı canlı renk oyalar ile süslerseniz yaptığınız başörtüler kullanan kişilere daha çok yakışacaktır. Zaman zaman paylaşılan anlatımlı iğne oyalarını takip ederek yeni modellerin nasıl yapıldığını öğrenmiş olursunuz. Solak Oyacı tarafından anlatılan iğne oyası modeli için kendisine teşekkür ediyoruz. Örnekleri çok beğeniliyor.

Gelin Yapar Görümce Bakar İğne Oyası Modeli

İğne oyası tığ oyasına göre biraz daha zordur. Daha zarif görünmesini isteyenler iğne oyası, daha basit olmasını isteyenler ise tığ oyasını tercih ediyor. Tabi ki kolay iğne oyaları ve zarif tığ oyaları da bulunmaktadır. Çiçek motifi ile yapılan iğne oyası modeli de kolay yapılan bir örnektir.

Gelin Yapar Görümce Bakar İğne Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.