Kolay Hobiler

Gelinler İçin Tığ İşi Kına Gecesi Yazması Oyası Yapılışı

24 Ocak 2020
Gelinler İçin Tığ İşi Kına Gecesi Yazması Oyası Yapılışı

Evlenecek olan genç kızlar için kına gecesi tığ işi yazma modeli anlatımlı olarak bu yazıdadır. Şık bir model olduğu için bu modeli herkes yapmalı!

Tığ işi yapan kadınların kaçırmaması gereken bir oya modelini sizinle paylaşıyoruz. Evlenecek olan kişilerin başörtüsü olarak kullanacakları yazmanın etrafını süslemek için bu model uygun bir oyadır. Evlenmeden önce kızların anneleri veya kendileri tarafından bir çeyizlik hazırlığı yapılır. Bu hazırlık içerisinde yazmalar da bulunmaktadır. Yazma yapacak olan kişiler ise en güzel oyaları kullanmak isterler. Kolay hobiler olarak yazma oyalarında en çok beğenilen ve göze hitap eden oya modellerini paylaşmaya özen gösteriyoruz. Şimdi paylaştığımız modelde tığ işinin en güzellerinden sadece birisidir. Etrafına gümüş boncuklar ile süslemeler yapılan oya modeli yazmalara uygulandığı zamana adeta ben buradayım diyor.

Kendini gösteren oya modellerini yapmak tabiki de daha mantıklı. Oya yapan kadınlar veya sipariş veren kadınların çok beğendiği bu oya modelini Derya hanımın videosundan öğrenebilirsiniz.

Tığ İşi Gelin Yazması Oyası Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.