Kolay Hobiler

Geniş Motifleri ile Ağır Tığ İşi Yazma Oyası Modeli Anlatımı

18 Mayıs 2019
Geniş Motifleri ile Ağır Tığ İşi Yazma Oyası Modeli Anlatımı

Geniş motifleri ile yazma ve havlu oyası olan bu model tığ işi ile yapılıyor. Çiçek görünümünde olan oya modelinin tüm detayları bu yazıda yer alıyor.

Doğru aşkı bulmak her ne kadar zorsa ona sahip çıkıp elinde tutmak daha zordur. O aşkı bulmuşken sımsıkı sarılmak gerekir. Bunun içinse güzel sürprizler yapılır, küçük hediyeler verilir. En değerli hediyelerse üzerine kafa yorulmuş, emek harcanmış hediyelerdir. Örneğin tığ oyaları ile bezenmiş yazma modelleri gibi sevdiğiniz kadında hayranlık yaratacak tığ işi ile güzelleştirilmiş yazmalar vermek istemez misiniz? 

Yazma oyaları çok sevilir. Pahada hafif ama anlamı değerli göz alıcı işçiliklerdendir. Bu videomuzda size hitap edecek, ruhunuzu okşayacak süpürge oyası modelini adım adım anlatacağız. Keyif almanızı sağlayacak huzur verecek yapımı ile siz de sevdiğiniz kişiye en özel hediyeyi verin. Yazma kenarlarının şıkır şıkır süpürge oyası modeli ile güzelleşmesine bu video ile canlı canlı şahit olacaksınız. 

Geniş Motifli Tığ İşi Yazma Oyası

İp rengi olarak aşkın sembolü olan kırmızı ve sevginin rengi pembeyi seçerek özellikle koyu renkli başörtülerinde tülbent oyalarının daha da göze çarpıcı olmasını sağladık. Size de tavsiye ettiğimiz bu renkler ile siz de kendi hayal dünyanızın meyvesini yaratabilirsiniz. 

Daha nötr ve maskülen renkler tercih edenlere ise mavinin koyu ve açık tonlarını bir deneyin deriz. İnce ince zincirlerin yarattığı oyalar ve o oyaların süslemekle kalmayıp değerine değer kattığı yazmalar ile sevdiklerinizi mutlu edin. 

Geniş Motifli Tığ İşi Yazma Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.