Kolay Hobiler

Göçmen Kuşlar Sürüsü Örgü Modeli Anlatımlı Yapılışı

6 Aralık 2019
Göçmen Kuşlar Sürüsü Örgü Modeli Anlatımlı Yapılışı

Göçmen kuşlar sürüsü örgü modeli kadın ve bebek örgülerinde kullanılan bir şiş işi tekniğidir. Motiflerini çok beğeneceğiniz örgü modelini hemen öğrenebilirsiniz.

El sanatlarına gönül vermiş olanların büyük bir ilgi ile örebileceği bluz modelleri, şal modelleri, yelek modelleri ile dolaplarınız zenginleşecek. İster profesyonel bir örgücü olun, isterseniz de acemi bir örgücü olun, kolaylıkla örebileceğiniz bluz modellerini örerken de oldukça eğlenecek ve keyifli dakikalar geçireceksiniz. Kışlık örgülere nazaran daha kolay bir örgü tekniğine sahip olan el örgüsü bluz modelleri fabrikasyon modellere göre daha şık detaylara ve kaliteli tasarımlara sahiptir.

 Bluz Modellerinde Yazlık Tasarımlar

 Yazlık örgüler arasında yer alan bluz modelleri sıra dışı tasarımlar ve rengârenk renkleri ile kadınları kendine hayran bırakıyor. El örgüsü olması nedeni ile birçok kadın tarafından örülen bu modelleri, ister özel günlerinizde isterseniz de günlük hayatınıza gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. El örgüsü boluz modellerini yapılış detayları için anlatımlı örgüler kategorisinde inceleyerek gerekli bilgilere sahip olabilirsiniz. Bu modelleri yapmak için klasik tığ işi tekniği bilgisine sahip olmanız yeterli olacaktır.

Göçmen Kuşlar Örg Modeli

  El örgüleri çok eskiden büyük bir ilgi görmektedir. Bir dönem hazır üretimin yaygınlaşması ile biraz kalksa da el sanatlarına değeri veren Türk kadınları tarafından yeniden gündeme oturarak, herkesin bu alana ilgisi yeniden arttırıldı. Sizlerde zevkinize ve yaşınıza uygun bluz modelleri yelek modelleri şal modelleri gibi ürünleri tercih ederek örmeye ya da ördürmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler sevdiklerinizi için en güzel hediye seçeneği olmaktadır.

Göçmen Kuşlar Sürüsü Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.