Kolay Hobiler

Gökkuşağı Renkleri Örgü Yelek ve Hırka Modeli

19 Şubat 2019
Gökkuşağı Renkleri Örgü Yelek ve Hırka Modeli

Yapımı kolay bebek battaniyeleri, bebek örgüleri, yelekler, hırkalar, kazaklar ve atkıyla bereler örebileceğiniz gökkuşağı renkleri ile yapılan örgü modeli.

Değişik bir örgü modeli mi istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Sarı, kırmızı, mavi, yeşil ve pembe renklerinin birleşmesiyle yapılan bu örgü modeli yeterince farklı değil mi? Anlatımlı örgü modeli sayesinde bebek battaniyeleri, bebek örgüleri, yelekler, hırkalar, kazaklarda uygulayabileceğiniz bu şık modelin nasıl yapıldığını öğrenebileceksiniz. Sade olarak veya lastik üzerine yaptığınız zaman da çok şık duran bu modelin anlatımı aşağıdaki videoda. Bebek örgülerinde kullanacaksanız bebek yün ipleri almalısınız. Ayrıca kullanacağınız renkler ise sizin tercihinize kalmış. Farklı renkler de bu modele yakışıyor.

Örgü videosu toplamda 10 dakika sürüyor. Yani anlatım sadece motif için yapılmıştır. Videoda yelek veya battaniye anlatımı yok. Motiflerin nasıl yapıldığını öğrendikten sonra yelek veya kazak yapma kısmı size kalmış. Zaten bir örgüde en önemli olan şey motiflerin nasıl yapıldığıdır. Gerisi zaten çok kolay.

Gökkuşağı Renkleri Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.