Kolay Hobiler

Gökteki Yıldızlar Mevsimlik Örgü Bluz ve Şal Modeli

9 Haziran 2019
Gökteki Yıldızlar Mevsimlik Örgü Bluz ve Şal Modeli

Gökteki yıldızlar motifleri ile mevsimlik örgü yelek, şal ve bluzlar örebilirsiniz. Yıldız motifleri örülen örgüler kendini daha çok gösterecektir.

Günümüzde örgü modellerinin çoğalması teknolojinin gelişmesiyle birlikte örgülerin daha faydalı ve insan tenine hiç bir zararı olmaması bakımından en çok tercih edilen ve talep gören giyim modelleri haline gelmiştir. En çok bebeklerde doğal ipler seçilerek örgü modelleri yapılmakta. İster satın alabilirsiniz veya evde kendiniz bir kaç saatinizi ayırarak şık ve kolay bebek örgüleri yapabilirsiniz. Özellikle babaanne, anneanne ve aile büyükleri bebekler için sürekli örgü örerler. Geçmişten günümüze modelleri gelişmiş ve çok donanımlı örgü teknikleriyle örülen modeller oldukça fazla.

Gökteki Yıldızlar Örgü Modeli

Bebek örgüleri günümüzde anneler tarafından en çok tercih edilen giyim ürünü. Hem bebeğin tenine zarar vermeyen ve doğal organik iplerle örülen özel modeller çok tercih ediliyor. Bebek örgüleri denince akla renkli desenler gelir. Bebek battaniyesi, bere takımları, yelek ve birçok model ve çeşitlerde örgüler mevcuttur. Simli ipler, kalın doğal ince birçok ip modelini içinde barındıran sektör günden güne büyüyerek modelleri geliştirmeye devam ediyor. İki şişle bebek battaniyesi örgüsü yapabilirsiniz. İlmek sayısını tek olarak istediğiniz uzunlukta ve boyutta örebilirsiniz. Farklı modellerde ve renkler örülen bebek örgüleri çiçek desenli, sevimli hayvan desenleri gibi birçok modeli ile ön plana çıkıyor. Bebek patikleri de yine en çok sevilen örgü modelleridir. Bebek patiği örerken bebeğinizin yaşına ve ayına göre zincir sayılarını tespit ederek örmeye başlayabilirsiniz. 

Gökteki Yıldızlar Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.