Kolay Hobiler

Gönül Burgusu Bebek ve Bayan Örgüleri Modeli Yapımı

2 Ekim 2019
Gönül Burgusu Bebek ve Bayan Örgüleri Modeli Yapımı

Gönül burgusu örgü modeli ile bayan yelekleri bebek yeleği, bebek battaniyesi, bebek ve çocuk hırkası dahil bir çok örgüler örebililirsiniz.

Örgü İle Her Mevsim

Örgü, geçmişten günümüze kadar gelmiş olan bir el emeğidir. Geçmiş yıllardan bugünlere kadar her sezon kendini yenileyerek gelmiştir. Birçok türde ip modeli örgü severler için üretiliyor. Sizler de kendi tarzınıza uygun lif modellerini seçerek farklı farklı örgü modelleri örebilirsiniz. Örmüş olduğunuz örgüleri ister kendiniz kullanırsınız ister de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Birçok örgü modelini hem yaz hem kış ayında rahat bir şekilde kullanabilirsiniz Tercihinize bağlı olarak birçok yazlık veya kışlık örgüler örebilirsiniz

Gönül Burgusu Örgü Modeli

Yazlık Örgü Modelleri

Kışlık örgü olur da yazlık örgü olmaz mı? Tabi ki olur. Yaz aylarında rahat bir şekilde kullanabileceğiniz örgü modelleri mevcuttur. Yazlık örgüler sayesinde yaz aylarında da örgü modellerini kullanırsınız. Seçmiş olduğunuz ipler ile yazlık örgü örmeniz mümkündür. Yaz aylarında kullanabileceğiniz triko bluzlar örebilirsiniz. Daha bol bir yapıda örerek bu tarz bluzların altına ip askılı giyerek yaz aylarında kullanabilirsiniz. Ya da bu bluzları sahil kenarında bir yaz akşamında rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Örmüş olduğunuz pareo modellerini yazın plajda kullanırsınız. Yaz aylarında plajlar da hem farklı hem de etnik bir havaya bürünürsünüz. Yazlık iplerden daha birçok yazlık örgüler örebilirsiniz. Çeşitli aksesuarlar, küpeler, çantalar yapabilirsiniz. Örmüş olduğunuz bu yazlık örgüleri sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Veya kendiniz yaz ve kış ayında rahat bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Birbirinden güzel örgü modelleri ile her zaman şık olursunuz. Örgünün modası hiçbir zaman geçmez.

Gönül Burgusu Örgü Modeli Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.