Kolay Hobiler

Gönül Tomurcukları Örgü Kadın ve Bebek Örgüleri Modeli

2 Temmuz 2019
Gönül Tomurcukları Örgü Kadın ve Bebek Örgüleri Modeli

Çok güzel ve göz alıcı olan gönül tomurucukları örgü modeli ile bayan yelekleri, gelin kız yeleği, çeyizlik yelek örebileceğiniz gibi daha değişik örgülerde örebilirsiniz.

Hazır giyinmeyi sevmeyi kadınlar kendi elleri ile ördükleri ürünleri giymeyi tercih ederler. Dolayısı ile örgü modelleri araştırmalarından en çok adın giyim ürünlerini örülüp kullanıldığını görüyoruz. Örgü modelleri farklı giyim tarzı oluşturmalarınız yanı sıra kadınlara sağlıklı ürünler kullanmasına olanak sağlıyor. Şişi ya da tıp gibi farklı tekniklerle hazırlanmış örgü modelleri kadınların kendilerine ya da sevdiklerine alternatif ürünler ortaya çıkarmasına imkân kılıyor. Her yaşa her zevke uygun renkteki iplerle üretilen örgüler farklı görsellikler yaratmanızı sağlıyor.

Minikler için Küçük ve Eğlenceli Örgü Modelleri

Günümüzde yalnızca yetişkinlere özel uygun örünler örülmesinin yanı sıra yeni doğmuş bebekler için de çeşitli bebek örgüleri mevcuttur. Her kadının severek ve beğenerek yaptığı bebek örgüleri arasında patik modelleri yelekleri, şapka ve bereler en çok revaç olan ürünlerdir.  Bebeğinizin ya da sevdiklerinizin bebeğine örüp hediye edebilirsiniz. 

Gönül tomurcukları örgü modeli

 Özellikle yeni doğan bebeklerin cildi hassas oldukları için cilt sağlığını korumak için sağlıklı ürünler kullanmanız gerekir. Kendi elinizle örerek, onlara sağlıklı bir yaşam hazırlayabilirsiniz. Özellikle soğuk kış günlerinde bebeğiniz minik ve hassas vücudunuz soğuktan korumak için kışlık bebek örgüleri örebilir, yaz günlerinde daha sevimli ve cici giyinmelerini istiyorsanız da yazlık örgüler örebilirsiniz. Tığ işi ya da şiş ile tekniği ile farklı modellere ve desenlere sahip örgü modelleri ile yaratıcılığınızı ortaya serebilir, farklı ve sağlıklı giyim tarız sunabilirsiniz. 

Gönül Tomurcukları Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Semra dedi ki:

    Size çok teşekkür ederim örnekleriniz çok güzel videodaki anlatışınız tane tane ve çok anlaşılır başarlarınızın devamını dilerim sizden videolu çok değişik örneklerde bekliyorum