Kolay Hobiler

Gören Herkesin Gözü Kalıyor Harika Bir Tığ İşi Oya Modeli

21 Haziran 2019
Gören Herkesin Gözü Kalıyor Harika Bir Tığ İşi Oya Modeli

Gören herkesin gözünün kaldığı harika bir tığ işi oya modeli. Yapmak isteyenler için nasıl yapıldığını anlatan kısa bir video paylaştık.

Bu Tığ Oyasını Görenlerin Gözleri Kalıyor

Kendinize en zevkli işlerden birkaç öneri arıyorsanız en başta tığ işi modelleri gelebilir. Çünkü tığ işi o kadar zevkli bir o kadarda eğlenceli bir el işidir. Hem ev hanımları hem de çalışan bayanların bile yapabileceği tığ işleri hem kafa dağıtmanıza hem de yaratıcılığınızı ön plana çıkarmak için süper bir fırsat. Çalışan bayanların el işi yapabilecekleri müsait bir çalışma ortamı vakitlerini değerlendirebilirler. Ev hanımları da günlük ev işidir, bulaşıktır, yemektir bittikten ve varsa da çocuklarının ihtiyaçlarını giderdikten sonra boş vakitlerini oya modelleri ile araştırıp ve uygulayarak geçirebilirler. Bazı hanımlarda tığ işi bir hobi bile olmaktadır. Zaman zaman, sürekli bir şeyler işleyeyim, yeni modeller bulayım, çevremde en güzel değişik modelde tığ işini ben sunayım hırsı bile olabilir. Tığ işi ile yapılabilecek birden fazla model bulunmaktadır. En basitinden en zoruna kadar modeller mevcuttur. Sabırlı değilseniz bir hevesle başlayıp hemen bitsin istiyorsanız daha basit modeller araştırabilirsiniz. Eğer sabırlı biri iseniz hele hele de zoru severim diyenlerdenseniz harika zor modeller sizler için internet sitelerinde mevcuttur.

Tığ İşi İle Yapılabilecek Modeller Nelerdi

Tığ işi patikler, yelekler, bereler, atkılar, şal ve eldivenler, bebek yelekleri, paspaslar, yastıklar, bardak altlıkları, amigurimiler, küpeler, kolyeler, puf tabureler, telefon kılıfları, cüzdanlar, çantalar, kalem kutusu, suluk kabı, saksılara kenarlıklar, mutfaklarınızı şenlendiren perdeler gibi modellerde sizlerde çalışabilir hünerlerinizi en güzel şekilde sergileyebilirsiniz.

Bu Tığ Oyasını Görenlerin Gözü Kalıyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.