Kolay Hobiler

Görenlerin Ağzı Açıkta Kalıyor Tığ İşi Kolay Oya Yapılışı

15 Ekim 2019
Görenlerin Ağzı Açıkta Kalıyor Tığ İşi Kolay Oya Yapılışı

Çeyizlik için yapılacan olan yazma ve havlular için yapılan tığ işi oya modelini görenlerin ağzını açıkta bırakıyor. Sende hemen modeli öğren!

Bazı tığ oyaları var ki gerçekten görenlerin ağzı açıkta kalıyor. Hem görünümü hemde kolaylığıyla insanlar modeli çok beğeniyorlar. Şimdi paylaştığımız tığ işi oya modeli de onlardan bir tanesi. Çeyizlik yazma veya havlu yapan kişiler kenar oyasını çok fazla ararlar. Kenar oyaları yaparkende yapmışken güzel bir oya olsun diye düşünürler. Ayrıca kolay ve güzel görünen oyalar her zaman bir adım daha öndedir. Şimdi paylaştığımız bu tığ oyası modeli bunlardan birisidir. Sizde bir oya yapacağım ama hem kolay olsun hemde güzel görünsün diyorsanız bu modeli tercih etmenizi öneriyoruz. Resimde görüldüğü gibi tığ işi oyanın görünümü güzel.

Tığ işi kolay oya modeli yapılışı

Tığ oyası modelleri ile anlatımlarımız devam edecek. Takip ettiğiniz sürece kolay oya modellerini ve güzel oya modellerini öğrenebilme fırsatını yakalamış olacaksınız. Sarma oyası yapılışı diye adlandırılan örneğin anlatımı aşağıdaki videoda 20 dakika sürmektedir.

Tığ İşi Kolay Oya Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.