Kolay Hobiler

Görenlerin Gözlerini Kamaştıran Yeni Tığ İşi Yazma Oyası

20 Mayıs 2019
Görenlerin Gözlerini Kamaştıran Yeni Tığ İşi Yazma Oyası

Gören herkesin gözlerini kamaştıran yeni bir tığ işi yazma oyası modeli. Bu oya modeli ile yapacağınız başörtülerini gören herkes çok beğenecek.

Başlıktanda anlayabileceğiniz üzere bu sezonda kendini en çok gösterecek ve insanlar arasında hızla yayılacağını düşündüğümüz modellerden birini anlatıyoruz. Renklerin uyumuna hayran kalmakla birlikte oya modelini de enfes bulduğumuz yazma oyasını şimdi size videolu olarak gösteriyoruz.

Tüm evde oturan ev hanımların, çeyizini hazırlayan genç kızların başarı ile yapabileceği bu model, ister kendi mutlulukları ve huzurları için yapılabilir ister ek gelir kapısı olarak bir alternatif sunabilir. Yazma modelleri ile para kazanma fırsatını tüm hanımlara tavsiye ederiz. Evinizde otururken yaratıcı sonuçlar çıkararak ekmek parası kazanmak kadar keyifli başka bir iş düşünebiliyor musunuz? Zamanınızı faydalı değerlendirerek hem yazma kenarlarını süsleyecek tülbent oyaları yapın hem de para kazanın; bizce çok mantıklı. 

Göz kamaştıran tığ işi yazma oyası

En popüler tığ oyalarından biri olmaya aday olduğunu düşündüğümüz bu püsküllü oya kalpleri çalacak, gönülleri kazanacak. Hemen koleksiyonunuza yeni bir model ekleyin ve oya seven ve işleyen kadınlar tarafından kıskanılmaya hazır olun. Videomuzu bunun için hazırladık… Size destek olması ve yazma oyalarınızı yaparken zorlanmanızı engellemek için. Keyifli oyalar. 

Yeni Tığ İşi Yazma Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.