Kolay Hobiler

Görenlerin Kıskanacağı Büyüleyen Tığ İşi Oya Modelleri

28 Şubat 2020
Görenlerin Kıskanacağı Büyüleyen Tığ İşi Oya ModelleriGörenlerin kesinlikle kıskanacağı, adeta büyüleyen ve hipnoz etkisi yaratan tığ işi oya modellerimiz incelediniz mi?

Tığ İşi Örgü Dünyası 

Tığ işi ile örgü örmek istiyorsanız sizlere birçok farklı ürün örneği verebiliriz. Tığ oyaları günümüzde en çok tercih edilen örgü grupları arasında yer alır. Birbirinden farklı tığ oyası modelleri hem aksesuar olarak hem giyim ürünleri olarak tercih edilebilen ürünlerdir. Eğer çok ileri düzey öremem diyorsanız minik aksesuarlar ile örgüye başlayabilirsiniz. Kolay tığ örgüleri arasında bardak altlıkları, iğnelikler, mumluklar, paspas modelleri, minderler, dantel paspas modelleri, örgü süsler, örgü sepetler, kapı süsleri gibi birbirinden farklı örgü modelleri örebilirsiniz. Kolay evinizin her yerinde kullanıma uygun olan bu aksesuarlar el emeği olduğu için de ayrı bir önem taşır. Eğer ileri düzey tığ örgüleri isterseniz da yazmalar veya danteller size uygun seçeneklerdir. Öncelik isteyen tığ oyası işleri hem kullanabileceğiniz hem hediye edebileceğiniz örgü ürünleri arasında yer alır. Eğer ihtiyacınız yoksa ve hediye de etmek istemiyorsanız ördüğünüz modelleri satışa çıkartarak da değerlendirebilirsiniz. 

Tığ işi Motifli Oyalar 

Tığ işi yazma oyaları her dönem ilgi gören ürünlerdir. Hanımların hem kullanmayı hem örmeyi sevdiği tığ oyası modelleri yazma kenarlarında her daim dikkat çeker. Hanımların birbirine örnek vererek dağıttığı oya modelleri her yazmaya uygun renkler ile örüldüğünde ortaya bambaşka yazmalar çıkar. Siz de hem kendiniz için hem sevdikleriniz için özenle edeceğiniz tığ oyaları ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. 

Muhteşem Tığ İşi Oya Modelleri

Bakmaya doyulmayan tığ oyası modeli
Babağannuş tığ işi oya modeli
Kolay Yöntem ile Tığ Oyası
Havalı Tığ İşi Oya Modeli
Çok fazla bilinmeyen tığ işi oya modeli
Çok Farklı Pul Oyası Tığ İşi Pul Oyası
Tam Zevkinize Göre Tığ İşi Oya Yapılışı
Tığ İşi Zincir Oyası Yapılışı
Göze Batan Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı
Görenlerin Tarifini İstediği Tığ Oyası Modeli
Parça İplerden Yapılan Tığ Oyası Modeli
Tığ Oyası Yan Yelpaze Yapımı
Hamarat Gelin Tığ İşi
Kolay ve Güzel Tığ İşi Oya Modeli
En Muhteşem Sıralı Tığ İşi Oya ModeliZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.