Kolay Hobiler
hd porno

Görenlerin Kıskanacağı Çok Basit Tığ İşi Oya Modeli Yapımı

3 Mart 2020
Görenlerin Kıskanacağı Çok Basit Tığ İşi Oya Modeli YapımıGörüntüsüyle iddialı ve diğer tüm tığ işi oya modellerine meydan okuyan kolay model. Sizde hemen bu modeli öğrenmelisiniz.

Tığ İşlerinde Modern Örnekler 

Orgu örmeyi seviyorsanız birçok farklı örgü seçeneği sizleri bekler. Birçok hanımın çocukluk yaşta merak etmeye başladığı tığ örgüleri aslında oldukça kolaydır. Bir kere örmeye başlayarak siz de çok farklı modeller ortaya çıkartabilirsiniz. Hem gündelik ihtiyaçlarınız için hem de özel günlerinize hitap edecek birçok farklı tığ oyası çıkartabilirsiniz. Tığ oyası modelleri  her ortamda rahatlıkla örebileceğiniz örgü modelleridir. Bu nedenle aklınızda eğer örgü örmek varsa ise tığ işleri ile başlayabilirsiniz. Tığ oyaları dendiğinde genelde akla danteller ve yazma kenarları gelir ancak bunlar işin zor kısımlarıdır. Daha kolaydan başlamak için lifler, süsler, bardak altları, anahtarlıklar gibi daha çok dekorasyon amaçlı küçük ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu işler size hem örmeyi öğretir hem de elinizin tığ ve ipe alışmasını sağlar. Eğer tam anlamı ile artık tığ oyaları örebileceğinize kanaat getirirseniz bu noktada daha ileri seviye örgülere geçebilirsiniz.  

İddialı Tığ İşi Oya Modeli

Modern Sanata Alternatif Örgüler 

Tığ oyaları ve örgü grupları günümüzde kendi başına bir sanat olma yolunda ilerlemektedir.  Her biri farklı modeldedir ve hepsinin doğuş noktasında hayal gücü ve üreticilik vardır. Bu nedenle yakın zamanda her bir oya modeli sanat ürünü olarak değerlendirilmeye oldukça yakındır.  Becerilerinizi kullanarak kendinize özel modeller çıkarmak ve evlerinizde kullanmak için tığ oyası yapımına başlayabilirsiniz. Havlu kenarları örerek hem kendiniz hem sevdikleriniz için son derece güzel ürünler ortaya çıkartabilirsiniz. 

İddialı Tığ İşi Oya ModeliZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.