Kolay Hobiler

Görmeden Karar Vermeyin Şahane Tasarım Tığ İşi Yapımı

21 Mayıs 2019
Görmeden Karar Vermeyin Şahane Tasarım Tığ İşi Yapımı

Bu tığ işi oya modelini görmeden karar vermeyin. Şahane tasarıma sahip olan tığ oyası modeli yazma ve mutfak havlularınızın vazgeçilmezi olacak.

Mutluluk ve huzur dolu bir yaşam herkesin dileğidir. Bazılarımız içinse huzur el emeğinden geçer. El emeği ile yapılmış tığ işleri, örgü işleri ve iğne işleri gibi. Siz de huzuru kendi ellerinizle yaptığınız tığ oyalarında bulanlardansanız, değişik ve güzel bir model ile karşınızdayız. Kategorimizde bulunan tüm tığ oyaları gibi gayet hoş ve ilgi çekici bu yazma oyası ile siz de yazmanız içinde çıtı pıtı bir görüntüye sahip olabilirsiniz. 

Yeni sezon tığ oyası modelimizle trend bir görüntü yakalamanız çok kolay. Görünümü çıtı pıtı, alışılmış modellerinden biraz dışında ama hayran bırakabilme potansiyeli fazlasıyla yüksek. Siz de herkes gibi başkaları tarafından parmakla gösterilmek, yazma modellerinizin onlar tarafından konuşulmasını istiyorsanız doğru paylaşımdasınız. Dilerseniz bu tülbent oyasını farklı alanlarda da hayata geçirebilirsiniz. Havlu kenarlarında, dantel oyalarda veya dokulu kumaşlarda uygulayabileceğiniz ve önemli bir rol üstlenecek bu oya modeli ile herkesin dilinde olun. 

Şahane Tasarım Tığ Oyası

Size şimdi yazma kenarlarında bu tığ oyasını nasıl yapabileceğinizi göstereceğiz. Özellikle de kültürümüzde önemli ve hatrı sayılır bir öneme sahip olan yazmalar mevlüt ve düğün gibi önemli günlerinizde sizlere eşlik edecek. Hem şık hem de kullanışlı yazmanızla bulunduğunuz ortamın en popüleri olmak istemez misiniz? Videomuzu izleyerek elbette çok basit. 

Şahane Tasarım Tığ İşi Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.