Kolay Hobiler

Görüpte Yapmayanın Kalmadığı Pullu Tığ İşi Oya Modeli

24 Mayıs 2019
Görüpte Yapmayanın Kalmadığı Pullu Tığ İşi Oya Modeli

Analı kızlı pullarla yapılan ve görüpte yapmayanın kalmadığı tığ işi yazma modeli. Sade renk yazmalarınızın kenarlarında bu model çok hoş duracak.

El emeğini seven tüm kadınlar için favori modellerden birisi de kuşkusuz ki oya örnekleri olmaktadır. En fazla ilgi gören modelimiz olan bu model, yine el emeğini gözler önüne seren ve bir o kadar da yapımı kolay olan modeldir. Kolay tekniğe sahip olan yapımıyla size hoş vakit geçirme imkanı sunacak. Aynı zamanda kullanırken son derece ağır durarak zarafetini gözler önüne sermektedir. Başta evlenecek olan genç kızların, kızlarını evlendirecek annelerin ve hatta gelin alacak kayınvalidelerinin de favori modeli. Zarafetinin yanı sıra kolay teknikler ile yapılması nedeni ile oldukça fazla tercih edilmektedir. Modelimiz, çeyizlik yazmalar üzerinde oldukça asil bir görünüşe sahip olmaktadır. Bu modeli tek renk ve tülbentler üzerinde kusursuz asillik sergileyeceğini söylemek mümkündür. 

Pullu tığ işi yazma oyası

Tığ ile kolay yapılan ancak bu kolaylığıyla beraber zarafeti elden bırakmayan modelimiz, son yıllarda tığ modellerine yeni bir moda getirmiştir. Tülbent ve fular kenarlarında estetik görüntüyü elden bırakmayan modelimiz, aynı zamanda şal ve benzeri gibi aksesuarlarınızda da aynı kusursuz zarafeti sizlere şüphesiz sunacaktır. Eklendiği her aksesuara hareketlilik ve zarafet katan modelimiz, sizin de diğer kadınlar gibi favoriniz olacaktır. Bu modeli öğrenip zarafetini gördüğünüzde sevdiklerinize bu modeli hediye etmekten asla çekinmeyeceksiniz. 

Pullu Tığ İşi Oya Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.