Kolay Hobiler

Gösteriş Meraklılarına Rengarenk Tığ İşi Oya Modeli

13 Ağustos 2019
Gösteriş Meraklılarına Rengarenk Tığ İşi Oya Modeli

Gösterişi sevenler ve en güzel tığ işi oya modelini yapmak isteyenler için her biri farklı renklerden oluşan harika bir oya modeli.

Yazma oyaları günümüzde kadınların rengârenk iplerle yaptığı işler arasındadır. Evde boş zamanlarını değerlendirmek için kadınların vazgeçilmezi olan el emeği işler hala evlerde kullanılan ve yapılan eşyalar arasındadır. Her kadının yapabileceği birbirinden farklı modeller çıkartıp yapabileceği çok zevkli bir iştir. Günde sadece bir kaç saat ayırarak sizde kendinize en uygun ürünleri yapabilir ve uzun süreli kullanabilirsiniz. Özellikle çeyiz sandıklarında oya modelleri hala yer almaktadır. Sevdiklerinize armağan etmek için başlayabilir ve keyifli Zaman geçirebilirsiniz. Günümüzde oldukça şık duran göz nuru işler evlerin büyük bir bölümünde hala karşımıza çıkmaktadır. Geçmişten günümüze kadar gelen eşyalar hala hediyelik eşya satışı yapılan dükkânlarda birbirinden değişik modeller bulunmaktadır.   

Kolay ve Gösterişli Oya Modeli

Tığ İle Ortaya Çıkarılabilecek Ürünler

Tamamen sizin kendi yeteneklerinize bağlı istediğiniz modelleri çıkarıp kullanabilirsiniz. Evlerde kadınların en çok yaptıkları işler arasında havlu kenarları, patik, lif, masa örtüsü, yatak örtüsü kenarı, sehpa örtüsü gibi birçok model yer almaktadır. Kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak için de örmeye başlayabilir ve güzel ürünler ortaya çıkartıp kullanabilirsiniz. Her kadının yapabileceği kolay modeller mümkün olup, kendinizi geliştirerek satıp kazanç elde edebilirsiniz. Çocuklarınız için örme yelekler, çantalar, tokalar yaparak armağan edebilirsiniz. Tığ işi örgüler geçmişten günümüze kadar gelmiş olmasına rağmen, görüntü açısından oldukça şık durduğu için tercih edilen ürünler arasındadır. Sizlerde arkadaşlarınızla bir araya gelerek yapabilir ve birbirinizden değişik örnekler alarak mükemmel işler çıkartabilirsiniz..

Kolay ve Gösterişli Oya Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.