Kolay Hobiler

Gösteriş Sevenler İçin Tığ İşi Boncuklu Yazma Oyası

11 Haziran 2019
Gösteriş Sevenler İçin Tığ İşi Boncuklu Yazma Oyası

Gösterişi seven kadınlar için değişik boncuklar kullanılarak yapılan tığ işi yazma oyası. Bu oya ile gösterişli yazmalar yapabilirsiniz.

En çok sevilen el işlerini sıralarsak ilk sırada tığ işi gelmektedir. Çünkü tığ işi çok zevkli bir el işidir. Hele hele yeniliklere ve öğrenmeye açık biri iseniz harika modellerde tasarımlarınızı konuşturabilirsiniz. Tığ işi deyince aklınıza ilk gelen yazma oyalamak ya da havlu kenarına dantel işlemek gelmesin. Çünkü bunların yanı sıra yapılabilecek birden fazla tığ işi modelleri internet sitelerinde oldukça fazla. Aklınıza gelmeyecek fikirleri bile bulabilir ve boş zamanlarınızı el işi yaparak değerlendirebilirsiniz. Tığ işi seven biri iseniz farklı modellerde örnekler yapabilir, çevrenize örnek olabilirsiniz. Sizin gibi el işine düşkün arkadaşlarınız ya da komşularınız varsa birbirinizden fikir alışverişi yapabilir harika örnekler ortaya koyabilirsiniz. Tığ işi bilmeyip öğrenmek isteyenler, çevrenizdeki birçok kurslarda bu bölüme rastlamanız oldukça yüksek. Kaydınızı yaptırıp kursa başlayabilir ve sizde öğrenebilirsiniz. Ev hanımlarının yapabileceği birçok tığ işi modellerini sizler için araştırıp aşağıda sıraladık.

Gösterişli Yazma Oyası

Tığ ile yapabileceğiniz harika yazma oyaları bulunuyor. Bu ürünler özellikle çeyizler de çok fazla talep gören el işleridir. Tığ işi ile aynı zamanda şal ve fular gibi farklı aksesuarlar da işleme imkânınız bulunuyor. Birbirinden farklı ve son derece hoş görünen oya modelleri ile hem zamanı daha kıymetli hale getirebilir hem de ellerinizden harika ürünler çıkarabilirsiniz.

Gibi harika fikirleri boş kaldığınız zamanlarda değerlendirebileceğiniz harika fikirler. Hanımların vazgeçilmezidir el işleri. Sizlerde kendi yaratıcılığınızı konuşturup daha güzel fikirler yaratabilir evinizin her köşesini şenlendirebilirsiniz.

Gösterişli Yazma Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.