Kolay Hobiler

Göz Alıcı Güzellikte Örgü Modeli Kolay Anlatımlı

2 Mart 2020
Göz Alıcı Güzellikte Örgü Modeli Kolay AnlatımlıHarika bir örgü modeli ile karşınızdayız, şık bir sıralı fıstıklar örgüsü ile ve kolay yapımı ile adeta hayranı olacaksınız, işte bu müthiş örgü modelinin yapılışı.

Örgü Modelleri İle Stres Atın

Kış aylarında kadınların en çok yapmış olduğu aktivitelerden bir tanesi örgü örmektir. Kadınlar evlerinde arta kalan zamanda, örgü örerek zaman geçirmeyi seviyorlar. Örgü örme kadınlara stres atmasına yardımcı oluyor. Stres yaşayan kişilerin örgü örmesi, psikologlar tarafından tavsiye edilen bir gerçektir. Kadınlar birçok örgü modelini örüyorlar. Hünerli ellerinden farklı model ve desenlerde örgü türleri ortaya çıkıyor. Kadınlar günlük hayatta ördükleri  örgüleri kullanmayı seviyorlar. Örgü örmeyi bilmeyen kadınlar, anlatımlı örgüler sayesinde örgü örmeye başlayabiliyor. Internet üzerinde anlatımlı örgüler yapan birçok site var. Bu siteler belli videolar ve resimler sayesinde, örgü örmenin inceliklerini gösteriyor. Ülkemizde en çok bebek örgüleri örülüyor. Bir bebek doğduğu andan itibaren ebeveynleri tarafından kışlık örgüleri hemen hazırlanıyor.

Sıralı Fıstıklar Örgü Modeli Yapılışı

Kolay Örgü Yapılışları  

Örgü yapılışları aslında oldukça kolaydır. Her ne kadar zorlayıcı bir süreç gibi gözükse de, zaman içerisinde örgü örmek ve yapılışını kavramak çok kolay. Örgü modelleri arasında kadınların en çok tercih etmiş olduğu yelekler oluyor. Yelek modelleri, hem gündüz hem gece kullanılabilir tarzda örülebilir. Örmüş olduğunuz yeleklerin uç kısımlarına farklı aksesuarlar ekleyerek, farklı tasarımlarda kullanılabilir. Renkli ipler kullanarak farklı yelek modelleri örebilirsiniz. Genellikle sezonda en çok tercih edilen örgü renkleri hardal sarısı, yeşil, bebe mavisi gibi renk tonları kullanılıyor. Birbirinden farklı örgü modellerini, dilediğiniz tarzlarda örerek farklı aksesuarlar ile süsleyebilirsiniz.

Sıralı Fıstıklar Örgü Modeli YapılışıETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.