Kolay Hobiler

Göz Alıcı Renklerde Çiçekli İğne Oyası Modelleri

24 Ekim 2019
Göz Alıcı Renklerde Çiçekli İğne Oyası Modelleri

Başörtüleri için göz alıcı çiçek motifleri ile yapılan iğne oyası modelleri. Bu kadar modeli ilk defa bir arada göreceksiniz.

Yaşamımızın, hemen hemen her alanında sanat grupları arasında yer alıyor. İğne oyası sanat dalı ile, insanlar boş zamanlarını dolu dolu geçirebilecekleri her açıdan yararlıdır. Eski zamanlarda ısınabilmek,  amacıyla el işleri sanatlarına başlandı.  Daha sonrasında,  birçok süs eşyası olmak üzere daha çok güzel görünmek amacıyla çiçek modelleri ile el emekleri ortaya çıktı. Özellikle yazma kenarları için iğne oyaları ile aklın sınırsız hayal gücü ile birleştiği için görenleri kendine hayran bırakıyor. Bu sanat dalları ile uğraşan kişilerin,  sürekli olarak zihinleri aktif şekilde çalışır. Bu sayede günlük hayat içerisinde yaşamış oldukları sorunların çözümü için sakin bir şekilde kolaylıkla çözülmesi imkânına kavuşulur.  Bunlar dışında da,  kişilere meditasyon etkisi de yaratarak rahatlamasına yardımcı olur.  Oya modelleri olarak çiçekler, papatya, lale, gül, meyve modelleri gibi örneklerde görebilmek mümkündür.

El Emekleri Sanatının Önemi 

El emekleri sanatları zaten,  geçmişten günümüze halen varlığını sürdüren ve değerli olan el işleri grupları arasındadır.  Hemen hemen,  herkesin ilgi duyduğu ve var olan yenilikleri de bir arada görebilmek ve hayatımızın her alanında karşımıza çıkan en önemli sanat grupları arasında da diyebiliriz.  Bu kadar değerli olan bu sanatı öğrenebilmek de kolaylıkla mümkündür. Gelişen teknolojik imkânlar doğrultusunda var olan oya sanat modellerini anlatan videolar görsel resimler her alanda öğrenebilmenin imkânın olduğunu göstermektedir. Veyahutta ücretsiz kurs veren yerlere gidilerek de çok kısa bir zaman sonra da öğrenilebilir.

Göz Alıcı Çiçekli İğne Oyaları

Sıralı Badem Çiçekleri İğne Oyası
2019 çiçekli iğne oyası modeli
Çiçek dağlı iğne oyası
Çilek çiçekler iğne oyası modeli
Küçük çiçekler iğne oyası
Mor yazma çiçekli iğne oyası
Büyük Çiçekli İğne Oyası Modeli
Boncuklu çiçek iğne oyası modeli
Çiçekli iğne oyası
Çiçekli İğne Oyası Anlatımlı Yapılışı
Büyük çiçekleri ile büyüleyen iğne oyası modeli
Karanfil Çiçekleri iğne Oyası Modeli
Kraliçe Çiçekleri Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.