Kolay Hobiler

Göz Dolduran Şıklık İğne Yeni Oyası Modelleri

12 Ekim 2019
Göz Dolduran Şıklık İğne Yeni Oyası Modelleri

Göz dolduran şıklıkta yeni iğne oyası modelleri arşivi. Burada birbirinden şık yepyeni iğne oyalarını inceleyebilirsiniz.

Evleri Güzelleştiren İğne Oyası Modelleri   

Kullanılan her alana şıklık ve zariflik katan iğne oyası modelleri günümüzde kadınların en vazgeçilmezi olan göz nuru işler arasında en çok tercih edilen ürünlerdir. Özellikle de boşa geçen zamanlarını değerlendirmek amacıyla da yaptıkları el emeği işlerin başında gelir. Çeyiz sandıkların vazgeçilmezi olarak ta bilinir ve bir zevkle hazırlanır. Yapımı diğer oya modelleri göre daha zor olsa da öğrendikten istenilen her türlü modeli kolaylıkla çıkarıp kullanmak mümkündür. Evlerin içinde hala kadınların en çok tercih ettikleri ve severek kullandıkları eşyalardır. Geçmişten günümüze kadar gelmiş olmasına rağmen hala dikkat çeken ve  yapılan modellerdir.   

 Kadınların Tercihi İğne Oyaları   

Tülbent oyaları kadınların kendi elleriyle ördükleri ve uzun ömürlü kullandıkları veya satarak kazanç elde ettikleri ürünlerin başında gelir. Renkli boncuklarla veya pullarla istenilen her türlü örneği yapabilir ve ortaya harika işler çıkartabilirsiniz. Havlu oyaları, yatak örtüleri, yastık kılıfı örtüleri gibi birbirinden şık ürünler en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Bu oya çeşidi artık günümüzde takı yapımında da oldukça ilgi görür ve yapılır. Yüzük, kolye, küpe, bileklik ve kıyafet üzerinde de kullanılmaya başlamıştır. Özellikle de hediye eşya satışı yapılan dükkânlarda birbirinden değişik modeller yer alır ve alıcısının büyük beğenisini kazanır. İğne yardımıyla örülen bu oyalar hediye etmek için de doğru bir seçim olur. 

Göz Dolduran İğne Oyası Modelleri

Bahçede Açan Çiçekler İğne Oyası Yapımı
İğne Oyası Kiraz Yapılışı
İğne Oyası Lâvanta Çiçeği Yapılışı
İğne Oyası Kelebek Fiyonk Modeli
İğne Oyası Sıralı Yaprak Modeli
Mor Kelebekler İğne Oyası Modeli
Dut Ağacı İğne Oyası Modeli Yapılışı
Kırmızı İğne Oyası Yapılışı
Sihirbaz Oyası İğne Oyası Modeli
İğne Oyası Pırpırlı Şeker Modeli
Dansçı Kızlar İğne Oyası Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.