Kolay Hobiler

Göz Kamaştıran Lahana Lif Modeli Yapılışı

15 Ocak 2019
Göz Kamaştıran Lahana Lif Modeli Yapılışı

Bakanların gözlerini kamaştıran örgü lahana lif modeli yapılışı. Son zamanların en popüler lif modelini buradan öğrenebilirsiniz.

Lahana lif modeli çok uzun süredir yapılan liflerden birisidir. Her geçen yıl daha çok bayan tarafından yapılıyor. Lahana lif modeli ilk çıktığı zaman daha sade yapılırken şimdilerde ise etrafı ve ortası süslenerek yapılıyor. Orta kısmından yapılmaya başlanıyor. Ortasına çiçek motifi yapıldıktan sonra etrafı dönülüyor. Çeyizlik lif modelleri içerisine koyulan bu modelin yapımı çok kolay. Baştan sona anlatım sayesinde lifin nasıl yapıldığı öğrenilerek hemen yapılmaya koyulabilir. Popüler olduğundan dolayı sizinle paylaşma gereği duyduk. Eğer lif modellerine ilginiz varsa bu örneği yapmanızı tavsiye ediyoruz. Kısa bir anlatım ve şık bir model.

Lahana Lif Modeli

Her yıl karşımıza yeni modeller çıkmaktadır. Hiç bir zaman önemini yitirmeyecek olan modellerin başında da lahana lif modeli geliyor. Lahana lif modeli yapılışı sayesinde hiç bir zaman önemini kaybetmeyecek olan bir örnek öğrenmiş olacaksınız. Yaparken zevk alacağınız model sayesinde vaktinizde su gibi akıp geçecek.

Örgü Lahana Lif Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.