Kolay Hobiler

Gözlerinizi Kamaştıracak Pratik Sıralı Tığ İşi Oya

27 Haziran 2019
Gözlerinizi Kamaştıracak Pratik Sıralı Tığ İşi Oya

Yapımı pratik olan bu sıralı tığ işi oya modeli gözlerinizi kamaştıracak. Her bir motifi farklı renkten oluşan örneği hemen öğrenebilirsiniz.

Tığ oyaları ile kadınlar her zaman vakit doldurmanın imkânını bulabiliyorlar. Her kadın mutlaka az da olsa el becerisine sahiptir. Bu el becerileri ışığında çok rahat şekilde tığ oyaları yapabilir ve çeyizlere katkıda bulunabilirsiniz. Ancak yaptığınız el işleri sizlere her zaman kolay gelmeyebiliyor. Bu nedenle de mutlaka yardım almanız gerekebilir. El işinin model aşamaları her zaman önemlidir. Bu aşamalara dikkat ederseniz zor olan modelleri dahi kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı oyalar da size bu aşamada destek vermektedir. Bazen başkasından öğrenmek yerine bu oya örneklerini incelemek dahi sizlere çok kolay gelecektir. Bu nedenle de hemen her oya modelinin bir açıklaması bulunuyor. Bazen oyalara isimler de verilmektedir. Bu isimleri kullanarak çok rahat bir şekilde aradığınız oyayı da bulabilirsiniz. Dilerseniz anlatımlı oyalar içerisinden de kendinize bir model seçebilirsiniz.

Gözlerinizi Kamaştıracak Tığ Oyası Modeli

Tığ İle Ortaya Çıkarabileceğiniz Alternatif El İşleri

El işi yalnızca oya modeli ile sınırlı değildir. Aynı zamanda şal gibi farklı aksesuarlar da yapabilirsiniz. Son yıllarda çok kullanılan fular seçenekleri de yine birçok bakımdan kadınların işlemekten keyif aldıkları örnekler arasındadır. Kadınların anlatımlı örnekleri inceleyerek istenilen her modeli yapabilmesi zamanı kullanmak açısından önemli bir imkân doğuruyor. Birçok farklı model fularlar üzerinde ve şallar üzerinde kendini ortaya çıkarıyor. Oya örneklerini de fular kenarında kullanabilir ve farklı tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Gözlerinizi Kamaştıracak Tığ Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.