Kolay Hobiler

Güneş Gibi Parlayan Tığ İşi Kenar Oyası Yapılışı

31 Aralık 2019
Güneş Gibi Parlayan Tığ İşi Kenar Oyası Yapılışı

Güneş gibi parlayan ve yazmaların kenarlarında görenlerin adeta gözlerini alan tığ işi kenar oyasını nasıl yapacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte internet her evde mevcuttur. Artık kadınların gün içinde yemek yapım videoları, oya ve örgü yapım videoları izleyerek boş vakitlerini değerlendirdiğini söyleyebiliriz. Kadınlar tarafından en çok kullanılan internet sayfalarının başında anlatımlı oyalar gelmekte. Evde otururken çayınızı içerken diğer yandan bilgisayarınızı açıp farklı modellerde ve farklı tasarımlarda oya modelleri görebilirsiniz. Şık ve estetik bir görünüm elde etmek için güzel yazma ve başörtüsü kenarına trend herkesin soracağı ve beğeneceği güzel yazma oyaları yapabilirsiniz. Hem oldukça basit ve kolay olan bu örgü şekli sizlerin kafa dağıtmanıza, terapi yöntemi olarakta kendinizi iyi hissettirecek örgü tasarımı olarak karşımıza çıkıyor.

Güneş Oyası Yapılışı

Örgü yapmayı çok seviyorsanız model aramakta zorlanıyor iseniz veya hiç bilmiyor ama yapmak çok istiyor olabilirsiniz. Bu yüzden anlatımlı oyalar videolarını evinizdeki internet üzerinden izleme yaparak veya resimlere dikkatli bakarak şık ve güzel tığ işi yapabilirsiniz. Eğlenceli ve keyifli zamanları kazanca dönüştüren hanımlar evde oya yapıp aynı zamanda satabilir. Seveceğiniz anlatımlı oyalar modellerini seçerek isteğe göre renklerini değiştirerek kendinize uyarlayabilirsiniz. Evinizde bulunan yazma ve tülbent kenarları için farklı özelliklere sahip çiçek motifli, renkli desenli, sevimli hayvan desenleri ve binlerce modele bakarak çok kısa zamanda oya yaparak zaman geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz için ayrıca çocuklarınız içinde çeyizlik yazmalara farklı çeşitlerde ve renklerde tasarım oya kendi el emeğiniz ile tasarlayabilirsiniz. 

Güneş Oyası Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.