Kolay Hobiler

Günün Yıldızı Göz Alıcı İğne Oyası Modeli Yapılışı

19 Ocak 2020
Günün Yıldızı Göz Alıcı İğne Oyası Modeli Yapılışı

Bugünün yıldızı göz alıcı güzelliğe sahip bir iğne oyası modeli anlatımıyla karşınızdayız. Öğrenmek için hemen anlatımlı videoyu izle!

İğne oyası yapmaya karar verdikten sonra elinize alacağınız bir iğne ve iplik ile harika motifler oluşturabilirsiniz. Daha önceden hiç denememişseniz, bu konuda iğne oyaları yapmayı bilen bir yakınınızdan yardım isteyebilirsiniz. Diğer elişi türlerine göre biraz daha fazla el ve göz emeği isteyen iğne oyaları, işlemeyi öğrendikten sonra en keyifli hobiniz haline gelir. Çevrenizde bilen biri yoksa internetteki videolardan yardım alabilirsiniz. Videoda gösterilen adımları takip ederek kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. En basit örneği ilk denemenizde 10 ila 15 dakikada öğrenebilirsiniz. İşledikçe eliniz daha da hızlanacak ve dakikalar içerisinde bir motifi bitirecek hale gelmiş olacaksınız. 

Günün yıldızı iğne oyası modeli

İğne Oyası Yaparak Para Kazanmak 

Ev hanımları için harika bir kazanç kapısı olmayı başaran iğne oyası satışı sayesinde müthiş rakamlar kazanabilirsiniz. Bu şekilde hem özgüveniniz artar, hem de evinize ve eşinize destek olmanın mutluluğunu yaşarsınız. Aldığınız siparişleri tamamlayıp teslim etmenin mutluluğu da üzerinizde paha biçilemez bir etki bırakır. İnternette yer alan iğne oyası oya modelleri arasından seçeceğiniz modelin videosunu tekrar tekrar izleyerek ve deneyerek pratik yapmanız halinde siz de bu elişi çeşidini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Daha sonra yapacağınız işlem çok basit. Sosyal medya hesaplarında yaptığınız oya örnekleri fotoğraflarını yayınlamanız ile sipariş almaya başlarsınız. İğne oyası herkesin yapmaya cesaret edemediği bir nakış türü olduğu için bu yeteneğiniz ile para kazanmanız çok daha kolay olur.

Günün Yıldızı İğne Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.