Kolay Hobiler

Güzelliği ile Büyüleyen Modern Üçgenler Örgü Modeli

25 Haziran 2019
Güzelliği ile Büyüleyen Modern Üçgenler Örgü Modeli

Görünüşü ile büyüleyen modern üçgenler örgü modeli. Yazlık kışlık demeden öreceğiniz örgülerde bu model ilk tercihiniz olacak.

Kadınların genel olarak omuzlarını örtmek amacı ile kullandıkları örtülere şal adı verilir. Şal bir tek yaz aylarında değil kış aylarında da rahatlıkla kullanılabilen bir türdür. Şal hazır olarak alınabildiği gibi aynı zaman da el örgüsü olarak da yapılabilen bir çeşittir. Şal denilince akla genelde el örgüsü gelir. Bunun nedeni ise örgü modelinin çok daha hoş bir görünüme sahip olmasından kaynaklanır. Şal modelleri için anlatımlı örgüler kısmından yararlanmak mümkündür. Anlatımlı örgüler sayesinde rahatlıkla istenilen şal modeli örülmektedir. Soğuklar da kadınların kurtarıcısı olmaktadır. Özellikle de hafif ve kolay taşınır olması nedeni ile daha fazla tercih edilen bir model olmaktadır.

Modern Üçgenler Örgü Modeli

Şal Modelleri Hakkında

Şal özellikle gelin çeyizi için vazgeçilmez parçalardan birisi olmaktadır. Çünkü her kadında bir şal olması oldukça avantajlı bir durumdur. Bu nedenle de bayanlar birbirinden farklı olması amacı ile şal modelleri araştırması yapmaktadır. Farklı şal modelleri sayesinde herkeste farklı çeşitler de şallar bulunmaktadır. Şallar kendi içerisinde kışlık şallar ve yazlık şallar olarak ayrılmaktadır. Aralarındaki en büyük fark ise kışlık şalların daha kalın olması ve yazlık şalların da daha ince ve gelen olarak delikli modellerden tercih ediliyor olmasıdır. Bu şal modelleri arasındaki farklardan birisi de kullanılan iplerdir. Birisinde daha ince bir ip kullanılırken diğerinde daha kalın ve yün bir ip kullanılmaya devam edilmektedir. 

Modern Üçgenler Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.