Kolay Hobiler

Güzelliğiyle Büyüleyen Çok Az Bulunan Tığ İşi Oyası Yapımı

24 Mart 2020
Güzelliğiyle Büyüleyen Çok Az Bulunan Tığ İşi Oyası YapımıKimsede olamayan farklı tığ işi pul oyasını öğrenmek ister misiniz? Vakit kaybetmeden herkesten önce siz öğrenin!

Havlu kenarları evde kadınların yaptıkları ve büyük bir zevkle kullandıkları el emeği işler arasında yer almaktadır. Özellikle de evde boş zamanlarını değerlendirmek için yapılması gereken işlerin arasında yer almaktadır. Günde bir kaç saat ayırarak siz de evinizde kullanmak amacıyla yapmaya başlayabilirsiniz. Özellikle de çeyiz sandıkların vazgeçilmezi olan eşyalar arasındadır. Geçmişten günümüze kadar gelen göz nuru modeller görüntü açısından da oldukça şık durduğu için tercih edilen ve kullanılan en değerli eşyalar arasındadır. Her kadının belli aralıklarla yapacağı ve yakarken de keyifli zamanlar geçirebileceği harika bir iştir. Günümüzde hala gidilen evlerin en güzel köşelerinde sergilemeye devam etmektedir. 

Çok Farklı Pul Oyası Tığ İşi Pul Oyası

Tığ İşleri İle Örülebilecek Modeller

Öğrendikten sonra istediğiniz tığ oyaları ile her modeli yapabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz. Günümüzde evlerde en çok kullanılan ve yapılan işler arasında masa örtüsü modelleri, vitrin örtüsü modelleri, sehpa örtüsü modelleri, peçete takımları modelleri gibi birbirinden şık ürünler yer almaktadır. Sizlerde vakitlerinizi değerlendirmek için yapmaya başlayabilir ve isterseniz de kendinizi geliştirerek satıp kazanç elde edebilirsiniz. Oldukça şık duran yazma kenarları yaparak ve onları da renkli iplerle veya boncuklarla süsleyerek muhteşem eşyalar elde edebilirsiniz. Tığ işleri yaparak evinizin dekorasyonunda kullanabilir ve evinizin şıklığını tamamlayabilirsiniz. Gittiğiniz her yapabilir ve arkadaşlarınızla birlikte birbirinizden değişik örnekler alıp, vererek birbirinden farklı ürünler elde edebilirsiniz. Geçmişten bugüne kadar gelmiş olmasına rağmen kadınların en çok sevdikleri ve yaptıkları işler arasındadır.

Çok Farklı Pul Oyası Tığ İşi Pul OyasıZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.