Kolay Hobiler

Haftanın Etkinlik Modeli İğne Oyası Anlatımlı Yapılışı

9 Ekim 2019
Haftanın Etkinlik Modeli İğne Oyası Anlatımlı Yapılışı

Haftanın en güzel iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı sizlerle. Sizde bu haftanın en güzel iğne oyası modelini buradan öğrenebilirsiniz.

Fiyonklu İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modelleri arasında birçok farklı modelden bahsetmemiz mümkündür. Her kasının özgür modeller ile yaptıkları iğne oyası modelleri her daim ortaya oldukça farklı modeller çıkartır. Kadınların el emeği olan iğne oyaları farklı modelleri ve ilginç duruşları ile her dönem beğeni toplar. İğne oyası ile yapılan gösterişli modeller ile siz de çok farklı yemeni ve yazmalara sahip olabilirsiniz. Son dönemlerde en çok beğenilen modeller arasında yer alan fiyonklu iğne oyaları yazmalar da oldukça farklı bir tasarım yaratır. Kendine özen gösteren hanımlar fiyonklu iğne oyası modelleri ile oldukça farklı tarzlara sahip olabilirler.

Haftanın En Güzel İğne Oyası Modeli

Yemeniler İçin Fiyonklu İğne Oyaları Nasıl Yapılır

İğne oyası ile yapılan fiyonk modeller yemeniler için hazırlanır. Her biri birbirinden farklı renkte ipler ile hazırlanan fiyonklar yemenilere işlenerek oldukça farklı bir görünüm ortaya çıkartır. Görenlerin dönüp tekrar bakacağı fiyonk modeller yazma kenarları ile değerlendirildiği zaman her bayanın hoşuna gider. Zevke göre fiyonkların yanında inci ve boncuk gibi ürünler de kullanılarak ortaya son derece şahane iğne oyası modelleri çıkartılabilir.  Hem günlük kullanım için hem de hediyelik için son derece ideal olan fiyonklu iğne oyaları genç kızların da oldukça beğenisini çeken ürünlerdir. Göze hoş ve kibar görünmesinden dolayı genç kızlar da çeyizleri için fiyonklu iğne oyası modellerini tercih eder. 

Haftanın En Güzel İğne Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.