Kolay Hobiler

Halkalı Şeker Kalmış İpler İle Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

19 Şubat 2020
Halkalı Şeker Kalmış İpler İle Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

Halkalı şeker oyasını kalmış ipleri kullanarak tığ işi tekniği ile yapabilirsiniz. Burada kısa videoda nasıl yapıldığı gösteriliyor.

Tığ Oyasında Beğenilen Modeller

Tığ oyası modelleri her daim hanımların ilgisini çekmiştir. Marifetli hanımlar günün boş vaktinde ördükleri tığ oyaları ile hem zamanı değerlendirirken hem de kendilerine kazanç elde etme şansı yakalar. Kendinize güveniyorsanız siz de tığ oyası örmeye başlayarak bu işten kazançlı çıkabilirsiniz. Tığ oyalarında uzun yıllardır oldukça farklı modellerden söz etmek mümkündür. Zevke göre tasarlanan modeller uzun yıllardır kadınların yemenilerinde ve çeyizlerinde sergilenir. Kendi beğendiğiniz modelleri örmeye başlayarak siz de örme dünyasına hızlı bir giriş yapabilirsiniz. Yazma kenarları hazırlayarak kendi yemeni ihtiyaçlarınızı hazırlayabilirsiniz. Acil durumlar için hazırladığınız yemenileri sandıklarınızdan çıkartarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

Tığ İşi Halkalı Şeker Oyası Yapılışı

Sosyal Medyadan Tığ Oyalarına İlgi

Tığ oyaları ile hünerlerini sergileyen hanımlar yazma kenarları, havlu kenarları, tülbent oyaları gibi birbirinden farklı modeli birçok farklı platformda satışa çıkartır. Hazırlanan bu tığ oyaları sosyal medyadan oldukça farklı kitlelere ulaşır. Çok sayıda müşteriye örneklerinizi ve modellerinizi ulaştırarak gösterme fırsatı yakalayabilirsiniz. Beğenenlerden gelecek istek ve siparişler doğrultusunda oyalarınızı hazırlayarak isteyenlere sunabilirsiniz. Gelir anlamında ciddi bir paya sahip olan tığ oyaları ile siz de oldukça başarılı işler çıkartabilirsiniz. Eğer hızlı ilerlemek isterseniz bu konuda en fazla beğenilen ve ilgi gören modelleri inceleyerek siz de onlardan hazırlayabilirsiniz. Böylece sezonun son trendlerini de takip etme fırsatını elde etmiş olursunuz. Dilediğiniz modeli örerek ilk adımı atabilirsiniz.

Tığ İşi Halkalı Şeker Oyası Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.