Kolay Hobiler

Hamarat Gelinler için İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapılışı

26 Şubat 2020
Hamarat Gelinler için İğne Oyası Modeli Anlatımlı YapılışıSon günlerin popüler iğne oyası modeli yepyeni sık iğneli dut oyası. Alt sırasında kirpikli yapraklarıyla mor dutlar çok şık oldu. Bu oya yazmaları da çeyizleri de süsleyecek.

Tembel gelin iğne oyası modeli

Son günlerin popüler bir iğne oyası modeli ile siz oyacı kadınlara anlatımlı bir model daha paylaşıyoruz. Dut oyası modeli bilindiği gibi yazma ve havlularda kullanılmaktadır. Kolay hobiler olarak en çok kullanılan yeni dut oyası anlatımlı yapılışı ile sizlerin yeni model öğrenmesini istedik. Modelin ismine ise tembel gelin ismini verdik. Bu ismin verilmesindeki amaç ise iğne oyası modelinin çok kolay bir model olması. Anlatımlı yapılışı bile 15 dakika sürüyor. Yani dut oyasını öğrenmek isterseniz ayıracağınız vakit sadece 15 dakikadır. Sonrasında dut oyasının yapım aşamalarını öğrenmiş olacaksınız. Yeni yapacağınız işlerde sizde son günlerin popüler iğne oyası modelini öğrenmek isterseniz aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Popüler iğne Oyaları

Sizde gelin bu kadar kolay ve göz alıcı iğne oyasını öğrenin. Bu modele baktıktan sonra yukarıdaki diğer popüler iğne oyalarına da göz atabilirsiniz.

Tembel Gelin Yeni İğne Oyası ModeliZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.