Kolay Hobiler

Hanım Dilendi Bey Beğendi Tığ İşi Oya Modeli Yapımı

17 Ocak 2020
Hanım Dilendi Bey Beğendi Tığ İşi Oya Modeli Yapımı

Farklı mı farklı bir tığ işi oya modeli ile daha karşınızdayız. Hanım dilendi bey beğendi oyasını hemen öğrenebilirsiniz.

Tığ Oyası Modelleri

Ülkemizde birçok kadın örgü işleri ile meşguldür. Örgü işleri kadınların stres attıran bir elişidir. Tığ örgüleri kadınlar tarafından beğenilerek kullanılıyor. Tığ örgülerinin birçok modeli bulunmaktadır. Çeyizlik ürünler de sıklıkla kullanılan tığ modellerini, sizlerde kendi evinizde oturduğunuz yerden örmeyi deneyebilirsiniz. Tığ örgülerini yapmak kolaydır. Değişik modellerde tığ örgü modellerini internetten bakarak örmeye başlayabilirsiniz. Tığ örgüleri internette birçok sitede videolu anlatımlar ile bulunuyor. Anlatımlı oya modelleri modellerinde inceleyerek, tığ örgü modellerini deneyebilirsiniz. Birbirinden güzel tığ örgü modellerini, internet sitelerinden araştırılarak örebilirsiniz. Örgü modelleri arasında en çok ilgiyi oya modelleri buluyor.

Hanım Dilendi Bey Beğendi Tığ Oyası Yapılışı

Oya Modelleri ile Çeyizlik Hazırlığı

Birbirinden güzel oya modellerini internetten anlatımlı oya modeli araması ile bulabilirsiniz. Birçok oya modeli vardır. İnternetten bakarak farklı farklı oyaları örebilirsiniz. Arasında en çok ilgiyi çeyizlik ürünler görüyor. Çeyiz geçmişten günümüze kadar gelmiş olan bir Türk gelenek görenek adetidir. En çok yazma kenarları ve havlu kenarı gibi oya modelleri kullanılıyor. Bu tarz modelleri sizlerde, çeyizlik hazırlığı yapıyorsanız kendiniz için veya sevdikleriniz için örmeyi deneyebilirsiniz. Birbirinden güzel oya modellerini renk renk örerek farklı tasarımlar yapabilirsiniz. Ayrıca örmüş olduğumuz oya modellerini, çeşitli boncuk ve aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Tığ oyası yapılması kolay ve basit bir Oya modelidir. Fakat görüntüsü bir o kadar da şahanedir. Herhangi bir yazmayı veya örtüye tığ oyaları ile süslediğiniz zaman çok şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Hanım Dilendi Bey Beğendi Tığ Oyası Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.