Kolay Hobiler

Hanım Kızlara Yapılacak Yazmalara Tığ İşi Kirpik Oyası

10 Haziran 2019
Hanım Kızlara Yapılacak Yazmalara Tığ İşi Kirpik Oyası

Hanım kızlara yapılacak yazma kenarları için tığ işi kirpik oyası. Yazma ve tülbent gibi başörtülerinin etrafında çok şık görünecek.

Tığ işleri birçok kişi tarafından sevilerek yapılan ev işi aktivitesidir. Tığ işi yapmayı bilmeyenler örgü yapmaya başladığı an örgünün verdiği zevkten dolayı bu işi ilerleterek kendilerine bu konuda daha fazla tecrübe kazandırıp farklı ve zor olan modelleri de yapmaya başlıyor. Oldukça eğlenceli ve zevkli olan bu işi yaparak gün içerisinde ki tüm stresinizi de anında atabilirsiniz. Tığ oyaları ve yazmalar birbirinden farklı birçok ürünü direkt olarak kendinizde yapabilirsiniz. El emeğiniz ile yapmış olduğunuz her iş sizlere artı kazandırdığı gibi kendinize çok çeşit yapmanızı da sağlar. Öncelik olarak yeni bir tığ ve ip temin ederek tığ işi vidolarını seyredip ne tür bir şey yapacağınıza karar vermeniz gerekir. Karar verdikten sonra adım adım bu videolar ile dilediğiniz ürünü rahatlıkla yapabilirsiniz.

Tığ İşi Kirpik Oyası

Tığ işleriyle el emeğinizi oluşturarak aynı zamanda sevdiklerinize de ufak tefek hediyeler yapabilirsiniz. Oya örnekleri bularak o örnekleri kendiniz uygulayabilirsiniz.  Yazma ve oyalar sıklıkla kullanılan aksesuarlardır. Sizde kendi tarzınızı ve farkınızı ortaya koymak için tığ işini bir an önce öğrenerek kendi aksesuarlarınızı kendiniz süsleyebilirsiniz. El emeğinin son dönemlerde ön planda olduğu bu sezonda dilediğiniz her ürünü yapabilirsiniz. Bebek battaniyesinden tutun örgü ve salaş kazaklara kadar her şeyi yapabilirsiniz. Hem yaparken keyif alıp hem de kombin yaparak yaptığınız ürünleri kullanabilirsiniz. 

Tığ İşi Kirpik Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.