Kolay Hobiler

Hanımların En Sevdiği İğne Oyası Modeli Yapılışı

28 Ocak 2020
Hanımların En Sevdiği İğne Oyası Modeli Yapılışı

Hanımların en sevdiği ve çok kullanmış oldukları iğne oyası modeli. Dakikalar içerisinde modelin nasıl çıkarıldığını öğrenebilirsiniz.

El emeği göz nuru sözü bizim için önemli bir sözdür. Bu sözle üretmek için zaman ve emek harcadığınız bir şeyi kastedersiniz. İğne oyaları da bu şekilde tarif edebileceğimiz işlerdir. Her bir ilmeği emek ve dikkat harcanarak atılmış en özel işlerden birisi de iğne ile yapılan işlerdir. Her ne kadar şimdi çok kullanılmıyor gibi görünse de aslında hiçbir zaman modası geçmez. Hemen her kadının çeyizinde eskilerden kalma değerli iğne oyası işleri yer alır. Peki siz de boş vakitlerinizi değerlendirmek için bir uğraş arıyorsanız iğne oyası yapmak istemez misiniz?

Anlatımlı İğne Oyası Örnekleri

İğne oyası yapmak çok zor görünebilir. Ama iğne oyası yapılışları konusunda bilgi veren yazılardan faydalanarak siz de bunlardan işleyebilirsiniz. İğne ile yapılan özel ve değerli işler en çok tülbent ve yazma kenarlarında kullanılır. Bu şekilde hiç kimsede olmayan ve size özel bir yazma hazırlayabilirsiniz. Ya da sevdiğiniz birisi için çok değerli ve eşsiz bir hediye yapabilirsiniz. Üstelik böyle bir uğraş çok da masraf gerektirmeyen çok değerli bir uğraştır. Sadece gereken zamanı ayırmanız ve örneklerin nasıl yapıldığına bakmanız yeterlidir. Sevdiğiniz iğne oyası modelleri arasından seçim yaparak istediğiniz örneği işleyebilir ve birbirinden güzel eserler ortaya çıkarabilirsiniz. Hem severek yapabileceğiniz bir hobiniz hem de bu hobinin sonucunda ortaya çıkardığınız çok güzel ürünlere sahip olabilirsiniz.  

Hanımların en sevdiği iğne oyası modeli

Hanımların En Sevdiği İğne Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.