Kolay Hobiler

Hardal Sarısı Yazmaya Tığ İşi Boncuklu Oya Modeli Yapımı

17 Mayıs 2019
Hardal Sarısı Yazmaya Tığ İşi Boncuklu Oya Modeli Yapımı

Hardal sarısı rengindeki yazma kenarına tohum boncuklarla yapılan tığ işi yazma modeli. Göz alıcı yazmanın anlatımını görenler çok sevinecek.

Gözün gördüğü geçicidir, önemli olan gönlün gördüğüdür. Bu hayatımızın bir çok kısmında geçerlidir. Gönlün sevdiği tığ işi peki nasıl mı olur? Emek dolu olur, sevgi dolu olur, ince işçilikli olur… İşte tığ oyalarının sevilmesi ve sayılması için en büyük nedenlerdendir bu saydıklarımız. Her bir zincirin unutulmayacak bir anısı ve en ufak detaylarına kadar özen gösterilmiş bir emeği vardır. 

Yazma modellerine efsane yakışacak, görenlerin imrenerek bakacağı kuş yuvası modeli. Bu sayede yazma kenarlarınız hiç olmadıkları kadar büyüleyici ve güzel olacak. ‘Bunu nasıl kaçırmışım?’ diye pişman olmayın… Yazma oyalarınızla ve tülbent oyalarınızla harikalar yaratın. Yazmalarınızla birlikte hayatınızı da renklendirin, ince el işleri ile donatın ve güzel olan her şeyin emekle ortaya çıktığını gösterin. Hem gözler hem gönüller ferahlasın.

Hardal Sarısı Yazma Oyası

Gösterişi ve şaşayı sevenlerin hiç düşünmeden tercih edeceği ve günlük hayatlarında da severek kullanacağı bu zarif ve özel modele videomuzdan ulaşabilirsiniz. Zincir sayısı gibi önemli bilgiler ve oyanın yapılışını paylaşıyoruz sizinle. İlmek ilmek öreceğiniz, örerken faydalı ve yararlı aksesuarlar elde edeceğiniz şık ve benzersiz modelinizi kaçırmayın. Hızla öğrenmek ve sonrasında hızla tığ oyası yapmak isteyenler, size sesleniyoruz… Tığınızı, iplerinizi ve hevesinizi kapıp gelin. 

Hardal Sarısı Yazmaya Tığ İşi Oya Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.