Kolay Hobiler

Harika Kanatlar Örgü Yazlık Şal Bluz ve Bebek Battaniyesi

25 Mayıs 2019
Harika Kanatlar Örgü Yazlık Şal Bluz ve Bebek Battaniyesi

En kolay ajurlu örgü modeli olan harika kanatlar örneği ile yazlık şal, bluz ve bebek battaniyeleri yapmak için anlatımlı videoyu izlemelisiniz.

Şişle yapılan bu örgü modeli örgü severler için harika bir modeldir. Bu modeli son derece şık ve hoş duran modelimizi pek çok yerde kullanabilirsiniz. Yeleklerde, şallarda, bebek battaniyelerinde, patiklerde ve akla gelebilecek pek çok yerde bu modeli uygulayabilirsiniz. Yapımı son derece basit ve zevkli olan modelimizi örgü konusunda çok bilgili olmayan kişiler dahi kolayca yapabilir. Modelimizi hangi örgüde kullanmak istiyorsanız ona göre modeli örmeye başlayabilirsiniz. Zevkinize uygun renkte ip  satın aldıktan sonra modelimizi örmeye başlayabilirsiniz. Boş vaktini verimli bir şekilde geçirmek isteyenler için bu örgü tekniği ideal bir tercih olacaktır. İster kendinize, ister çocuğunuza isterseniz sevdiğiniz birine hediye etmek üzere örgümüzü örmeye başlayabilirsiniz.

Harika Kanatlar Örgü Modeli

Hazır giyim yerine el emeği tercih ederek giydiğiniz kıyafetlerde fark oluşturabilirsiniz. Elin emeğinin değdiği her şey herkesin bildiği gibi çok daha anlamlı ve özeldir. Siz de bu harika modeli giyeceğiniz kıyafetlerde uygulayabilir ve sıra dışı bir giyim modeli oluşturabilirsiniz. Şiş işi örgü teknikleri arasında yapımı pratik ve bir o kadar da zevkli olan bu modeli uygularken çok zorlanmayacaksınız. Uzun kış günlerinde sizi sıcacık eden bir model arayışı içerisindeyseniz bu model tam size göre. Yapmanız gereken modele uygun ip ve şiş almak. Gerisi sizin emeğinize ve yeteneğinize bağlı. Mutlu günlerde kullanın…

Harika Kanatlar Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.