Kolay Hobiler

Harikalar Yaratan Kulak Çöpü ile Yapılan Muhteşem Tığ İşi Oya Modeli

2 Nisan 2020
Harikalar Yaratan Kulak Çöpü ile Yapılan Muhteşem Tığ İşi Oya Modeli

Kulak çöpü ve tığ işi yardımı ile hiç yazma oyası yapılabileceğini düşündünüz mü? Şimdi paylaştığımız model işte tamda bunlarla yapılıyor.

Yazmalarınız, başörtüleriniz, havlu kenarlarınız veya namaz örtüleriniz ve namaz başörtüleriniz için yeni tığ işi modeli ve trend motifleri öğrenmek ister miydiniz? O halde doğru sitede ve doğru yerdesiniz. Sizlere bahsedeceğimiz bu model çok sık tercih edilen modeller arasında. Hiçbir zaman eskimeyen modası ile daima yenilenen ve gelişen bir modeldir.

Düğün hazırlığı yapan gelinlerin, kayınvalide olacak annelerin yani kadınların çok fazla önem verdikleri ve ısrarla yapımını öğrenmek istedikleri oyalardan bazıları da boncukla işlenmiş oyalardır. Bu boncuklar sırasıyla; kum boncuklar, inci görünümüne sahip boncuklar; rengârenk ve düz renkli tahta boncuklar, arpa boncuklar, şeffaf ve renkli boncuklar gibi boncuk çeşitleridir. Bu boncuklu oyalar her türlü alanda kullanılıyor. Daha çok kullanıldıkları yerler ise yazma, başörtü ve havlu kenarlarıdır.

Kulak Çöpünden Tığ İşi Oya Yapılışı

Lakin siz açık bir insan iseniz ve günlük yaşantınızda da değişiklik ve şıklık arıyorsanız boynunuza takacağınız fularlarınızın kenarlarına bu tür bir oyayı işleyebilir ve kıyafetinize çok güzel bir görünüm katabilir, muazzam bir görünüme sahip olabilirsiniz. Kıyafetleriniz ile de uyacak türden boncuk ve fular seçimiyle birlikte çok şık ve bir o kadar da uyumlu görüneceksiniz. Üstelik bu modellerin yapımları da çok kolay.

Kulak Çöpü ile Tığ İşi Yazma OyasıETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.