Kolay Hobiler

Haroşa Örgü Modelinde Kaçan İlmek Nasıl Düzeltilir?

27 Haziran 2019
Haroşa Örgü Modelinde Kaçan İlmek Nasıl Düzeltilir?

Haroşa örgü örerken ilmeğiniz kaçtı ve nasıl düzelteceğinizi bilmiyorsunuz. İşte bu yazıda kaçan ilmekler nasıl düzeltilir anlatılıyor.

Örgüler günlük yaşamış olduğunuz stresi atmak adına oldukça yararlı olan bir iştir. Hem stresinizi atmaya yarayan en önemli araç hem de kendi el emeğiniz ile yaptığınız çeşitli ürünleri kullanmanın hazzını yaşayabilirsiniz. Oldukça eğlenceli bir aktivite olan örgü işleri ile çeşitli ürünler yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Örgü işlerine yeni başlayan kişiler için öğrenmesi gereken çeşitli noktalar vardır. Bu noktaları videolar ile tamamlayarak öğrenebilirsiniz. Oldukça kolay modellerden çok şık ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Kaçan ilmek düzeltme

Yaz aylarında özellikle plajlarda moda olan yazlık örgüler şıklığınıza şıklık katacak hem de bu yazlık örgüleri siz yapıyorsanız tadından yenmez. İlk aşamaları öğrendikten sonra kendinize ufak çaplı örgüler örebilirsiniz. Bunlar dışında çok sık başvurulan ve örülen ürünler arasında şal mevcuttur. Bu şalların uçlarına kendi tarzınızı yansıtan örgüleri ekleyebilirsiniz. Şal dışında da sıklıkla kullanılan ve en çok örülen bebek örgüleri de oldukça önemlidir. Bebek örgüleri ister yelek, ister hırka, ister şapka ya da eldiven isterseniz ufak bebek battaniyesi yapabilirsiniz. El emeğiniz ile bir şeyler yaptıkça yaptığınız ürünler daha çok hoşunuza giderek daha fazla model çıkarıp bu modelleri uygulamak isteyeceksiniz. Bu örgüleri yaparken bütün stresinizden arınarak her mevsime göre farklı ürünler ortaya çıkaracaksınız. Örgü örerken aynı zamanda videolu anlatımlardan faydalanarak yeni başladığınız bir örneğe rahatlıkla örgü işlemi yapabilirsiniz.

Kaçan İlmek Nasıl Düzeltilir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.