Kolay Hobiler

Haroşalı Çilekler Bebek Örgüleri ve Bayan Yelekleri Modeli

20 Nisan 2019
Haroşalı Çilekler Bebek Örgüleri ve Bayan Yelekleri Modeli

Örülmesi zevkli ve kolay olan, bebek örgüleriyle bayan yeleklerinde kullanılan haroşalı çilekler modelini videolu olarak buradan öğrenebilirsiniz.

Gönülden Örgüler kanalında paylaşılan haroşalı çilekler örgü modelinin yapımı zevkli ve kolay. Şiş işi örgü tekniği ile yapılan haroşalı çilekler örgü modeli bebek battaniyeleri, bebek yelekleri, bebek örgüleri ve bayan örgülerinde kullanılıyor. Yüzlerce kişi tarafından beğenilen modeli Gönül hanım sesli anlatımla anlatmıştır. 12 dakikalık video ile motiflerin nasıl yapıldığı gösterilmiştir. İlk defa yapan kadınların bile bir defa izleyerek nasıl yapıldığını öğreneceği çilekler örgü modeli ile aklınıza gelen her türlü örgüyü örebilirsiniz. Yazlık kışlık farketmeksizin her türlü örgüde kullanılan bu model için angora ip kullanılmıştır.

Haroşalı çilekler örgü modelinin her bir motifi 10 ilmek ve 8 sıradan oluşmaktadır. Gönül hanım örneğin anlatımında 3.5 numara şiş ve normal kalınlıkta bir örgü ipi kullanmıştır. Videodaki anlatım 1.5 tane motif çıkarılarak gösterilmiştir. Bunun için gerekli olsan ilmek sayısı 15 ve 10 tane de kenar ilmek.

Haroşalı Çilekler Örgü Model Yapılışı

Haroşalı Çilekler Örgü Modeli


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.