Kolay Hobiler

Haroşalı Delikler Bebek Örgü Modelleri Bayan Yelekleri Örneği

5 Mart 2019
Haroşalı Delikler Bebek Örgü Modelleri Bayan Yelekleri Örneği

Bebek örgü modelleri arasında yer alan kolay bir model bayan yelekleri örneği olarakta kullanılabilir. Çeyizlik yelekte örebilirsiniz yelek modelleri arayanlar bu modeli deneyebilir.

Haroşalı delikler bebek örgüleri, bayan yelekleri ve çeyizlik yeleklerde kullanılan kolay bir örgü modelidir. Örgü uzun yıllardır tüm dünyada kullanılan bir el sanatıdır. Bu sanat ile kişiler kendilerine kıyafetler yapıyorlar. Bu kıyafetler arasında en çok yapılanlardan birisi de yeleklerdir. Ülkemizdeki kadınların da çeyizlik yelekler, günlük kullanımdaki yelekleri ve bebek yelekleri için yapmış oldukları örgü modelleri vardır. Her kadın farklı bir örgü tekniği ile örgü yelek örmek ister. Yeni bir model isteyen kişiler için haroşalı delikler örgü modelini paylaşıyoruz. Cansel hanımın anlatımıyla bu örgü modelini öğrenebileceksiniz.

Haroşalı Delikler Örgü Modeli

Lastik ördükten sonra üzerine yapacağınız motifler yelekte çok güzel görünüyor. İlk önce istediğiniz lastiği istediğiniz kadar örün ve sonrasında aşağıdaki videoyu açarak motifler için gerekli olan ilmek sayısı ve sırasını öğrenebilirsiniz.

Haroşalı Delikler Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.