Kolay Hobiler

Haroşalı Halkalar Örgü Modeli Bayan Bebek Örgüleri

23 Kasım 2019
Haroşalı Halkalar Örgü Modeli Bayan Bebek Örgüleri

Haroşalı halkalar örgü modeli ile bebek yelekleri, bebek battaniyesi, bebek ve çocuk hırkası, bayan yelekleri, dahil çeşitli bir çok örgüler örebililirsiniz.

Geçmişten günümüze kadar uzanan, kolay yapımı ile herkesin severek tasarladığı ve kullandığı örgü modelleri renk ve zevklere göre çeşitlilik göstermektedir. Tığ ya da şiş ile yapılarak tasarlanan örgü modelleri mevsimlerine göre çeşitli motiflerle zenginleştirilmektedir.

Soğuk kış günlerinde içinizi ısıtan kahve ile birlikte kalın ipliklerle tasarlanan pirinç örgü hırkalar en çok tercih edilen örgü modelleri arasındadır. Kolay yapımı ile herkesin yapmayı tercih ettiği düz ya da lastik örgüler şapka, atkı, boyunluk gibi tasarımlar günlük hayatta aksesuar olarak kullanılmaktadır. Kışlık örgüler hanımların vazgeçilmez hobileridir.

Günümüzde sosyal medya, televizyon ve diğer iletişim araçları sayesinde evlere kadar giren günlük programlar ile hobi alanları genişlemiş ve çeşitli modeller tasarlamak mümkün hale gelmiştir. Örgü modelleri kışlık örgüler yazlık örgüler olarak ayrılarak her mevsimde kullanılmaktadır. Merserize ip ile yazlık tunik, pareo, şal, bolero ve son zamanların trend renklerinden olan bikini tasarımları ile örgü dünyasında yerini almıştır.

Bebekler için oluşturulan ve sağlık açısından da herkes tarafından tercih edilen bebek örgüleri, eşyaları günümüzde hala daha sıkça kullanılmaktadır. Bebek battaniyeleri, bebek yelekleri, bebek takımları, bebek patikleri ezelden beri herkes tarafından tercih edilerek kullanılmıştır. Günümüzde zengin ip seçenekleri sayesinde anti bakteriyel, antialerjik, kalın, ince olarak birçok ip bulunmaktadır. Haroşa örgü, düz örgü, lastik, pirinç, Selanik örgüleri en çok bilinen ve kullanılan örgü tarifleri arasındadır.

Haroşalı Halkalar Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.