Kolay Hobiler

Havlu ve Yazmalara Geniş İğne Oyası Modeli

6 Şubat 2019
Havlu ve Yazmalara Geniş İğne Oyası Modeli

Havlu ve yazma kenarları için kırmızı göz alıcı bir iğne oyası modeli. Geniş bir model olmasından dolayı görenler gözlerini ayıramıyor.

Havlu ve yazmalar için şık bir iğne oyası modeli paylaşıyoruz. Geniş yani büyük oyalar daha çok göz aldığından dolayı bazı kadınlar daha sık tercih ediyor. Geniş oyalar havlu kenarları, yazma kenarları, pike takımları, salon takımları, takı aksesuar olarak kullanılabiliyor. Bu yazıda paylaştığımız kırmızı, yeşil ve beyaz iplerle yapılan iğne oyası modeli geniş bir oya modelidir. El emeği göz nuru olan bu oya modelini siz değerli ziyaretçilerimiz için sitemizde yayınlıyoruz. Gören görmeyene bu oya modelini göstersin. Ne kadar çok kişiye ulaşırsa modeli yapanların sayısı da o kadar artar.

Geniş iğne oyası

Eskilerden babaannelerin yaptıkları iğne oyalarını şimdi genç kızlar eline almış durumda. Hemde daha güzel modellerle karşımıza çıkıyorlar. Eskiden bu kadar model bulmak imkansızdı. Şimdi internetin çoğalmasıyla beraber yeni modellere ulaşmak daha kolay. Hayal güçlerini kullanan kadınlar ortaya şık oya modelleri çıkarıyorlar.

Geniş İğne Oyası Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. YourFriendPablo dedi ki:

    Great, I really like it! Youre awesome