Kolay Hobiler

Hayalleri Süsleyecek ve Kolay Örgü Modeli Yapılışı

28 Şubat 2020
Hayalleri Süsleyecek ve Kolay Örgü Modeli YapılışıBu Örgü Modeli adeta Hayalleri süsleyecek ve yapımının olduğunu görünce vazgeçilmeziniz olacak tarzdan.

Eşim için güzel bir hırka örmek istiyorum diyen tüm hanımlar, gelin bu paylaşımımızda buluşalım. Örgü modellerinden en sevilenini gösterdiğimiz videomuzda siz de en sevdiklerinize güzel bir örgü örebilirsiniz. Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabileceğiniz bu fırsat ile hayallerinizi gerçekleştirin. Faslasıyla bol modeller arasından belkide zorlanabilirsiniz bile. Ama bu çeşitlilik sayesinde örebileceğiniz ürün sayısı sandığınızdan fazla olacak… Mesela yelek modelleri ve şal modelleri ya da hatta bebek örgüleri gibi.  

Pamuk iplik ile öreceğiniz güzel bir hırka, yelek veya patik ile hem bebeğinizin cildini kimyasallardan koruyacak ve de yumuşacık ürünler yapacaksınız. Siz de göreceksiniz ki bebeğiniz bu parçalar içinde kendini çok mutlu hissedecek ve daha huzurlu olacak. 

Bu şekilde şiş işi örgülerin ne kadar keyifli bir meşgale ve ne kadar güzel bir oyalayıcı olduğunu kendiniz yaşayarak tecrübe edeceksiniz. 

Çift renkli deniz anası örgü modeli

Kendinden çok emin olmayanların bile hiç zorluk çekmeyeceği bir model anlatıyoruz. Anlatımlı örgüler sayesinde eline ilk defa şiş alanlar bile rahatlıkla güzel ürünler çıkarabilecek. Örneğin soğuk havaların favorisi cici battaniyeler. Arzu edilen renklerle yapılabilir ve örgü yaparken istenilen motifler eklenebilir. Evinizin en güzel aksesuarlarından biri olmaya aday battaniyeler yapmak için hiç beklemeyin. Hemen videomuzu izleyin. 

Hayalleri Süsleyen Çift Renkli Deniz Anası Örgü ModeliETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.