Kolay Hobiler

Hayalleri Süsleyen İğne Oyası Modelleri Çok Beğeniliyor

27 Eylül 2019
Hayalleri Süsleyen İğne Oyası Modelleri Çok Beğeniliyor

Hayalleri süsleyen iğne oyası modelleri oyacı kadınlar tarafından çok beğeniliyor. Şık iğne oyalarını sizde buradan inceleyebilirsiniz.

En Güzel İğne Oyaları

İğne oyaları evlerde sevilerek yapılan el işlerinden biridir. Keyifli vakit geçirerek aynı zamanda ortaya birbirinden eğlenceli güzel desenlerde işlenmiş iğne oyaları çıkartabiliriz. Çeyizlik sandıkların vazgeçilmezleri arasında olan iğne oyaları el becerisi özen isteyen işlerdendir. Yapım aşamasında tekniklerini bilmenin önemi kadar el becerisi ve örgü yapma kabiliyetinin de olması önemli bir noktadır. Yapılan her modeli öykü boy ve ölçüde tutturmak hem teknik bilmek hem de biraz kabiliyet olmasına bağlıdır. Ancak bu şekilde yapılan iğne oylarının güzelliği ortaya çıkar.

Hayalleri Süsleyen İğne Oyası Modelleri

Sabırla Yapılan İğne Oyaları

Yapımında emek istemesi ve zaman alıyor olması nedeniyle sabırlı olmak önemlidir. Ancak sonuçta birbirinden güzel birbirinden şık ürünler ortaya çıkar. Birbirinden farklı iğne oyası yapılışları vardır. Başlangıç için kolay modeller seçmek her zaman için iyi seçimler olur. Öğrendikçe giderek daha çok model öğrenilebilir. Kolaydan zora doğru ilerlenebilir. Hatta yaptıkça bu beceriyi kazanca çevirmek mümkün olur. Önemli olan iğne oyası yapma tekniklerine hâkim olabilmektir. Bu sayede birbirinden değerli, kıymetli ve şık havlu kenarları, tülbent oyaları yapabilir çeyizlerinizi ve evlerinizi süsleyebilirsiniz.
Birçok bayanın el örgülerini seviyor olması ancak yapacak kadar becerikli olmaması bu konuda yeni bir sektör oluşturmuştur. İğne oyası yapan ve bunları kazanca dönüştürmek isteyenler için bir iş kolu oluşmuştur. Hem alan hem de yapan kişiler arasında bir örgu ticareti başlamıştır.

Hayalleri Süsleyen İğne Oyası Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sabah dedi ki:

    Elisleriniz harika. Takipcinizim. Degisik Örgü modelleri ve yapilislarinida paylasirmisiniz