Kolay Hobiler

Hayran Kalınan Çiçekli Tığ İşi Oya Modellerine Göz At

25 Ekim 2019
Hayran Kalınan Çiçekli Tığ İşi Oya Modellerine Göz At

Buradaki tığ işi çiçekli oya modellerine siz de hayran kalacaksınız. Kadınların olmazsa olmazları arasında olan oya modellerini birde siz inceleyin.

Tığ işi örgü severlerin vazgeçilmez aktivitesidir. Nereye giderse gitsin her gittiği yere el işini alarak ören birçok insan vardır. Tığ oyaları işlenmeye alışıldığı zaman sürekli olarak bu işi yapmak ve daha fazla model öğrenerek bu modelleri kendi aksesuarlarında uygulamak ister. Yeni bir şeyler üretmek, kendi çabanız ve emeğiniz ile ortaya bir takım şeyler çıkarmak oldukça güzel bir eylemdir. Sizlerde kendinize katkınız olmasını istiyor ve bu tip eylemler sizleri mutlu ediyorsa mutlaka bunları öğrenmenizde fayda vardır. Aynı zamanda tığ işi ile alakalı hiçbir bilginiz yok ise internet üzerinden tığ işi videolarını izleyebilirsiniz. En ince ayrıntısına kadar detaylı bir şekilde anlatılan bu videolar ile kendi kendinize öğrenebilirsiniz. Tığ işi ile birçok şey yapabilirsiniz. Örnek olarak gösterecek olur isek tığ işi yazmalar, fular ve şal, bebek battaniyesi, son dönemlerde oldukça moda olan ince kazaklardan yapabilirsiniz.

Tığ işini öğrenip yapmaya başladığınız zaman sevdiklerinize de kendi yaptığınız, emek harcadığınız ufakta olsa bir hediye vermek isterseniz en iyi ve en kullanışlı olarak tığ işi ile yaptığınız aksesuarları verebilirsiniz. Gün içerisinde sürekli olarak stres yaşıyor iseniz bu stresinizden kurtulmak için deneyebileceğiniz yöntemler arasında tığ işi de vardır. Tığ işleri ile direkt olarak stresinizi atabilirsiniz. Şal uçlarına çeşitli motifler dikerek kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Çiçekli Oya Modelleri

Büyük Çiçekli Yazma Oyası
Çiçekler Dünyası Oyası
Sonsuzluk Çiçek Buketi Oyası
Mor Çiçekli Tığ Oyası
Yıldız çiçekler oya modeli
Küstüm çiçekleri tığ oyası
Tığ işi kır çiçekleri oyası
Tığ işi çiçekli yazma oyası
Kiraz Çiçekleri Oyası
Çiçekli kolay yazma oyası
İnci boncuklu çiçek bahçesi iğne oyası modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.